4

עכשיו תהיה מציאות חדשה

דניאל יאמר, נשיא מכבי נתניה, מסכם עונה ומדבר בגילוי לב: "רציתי לקחת אליפות ולהיות בליגת האלופות". על תחושותיו: "הרגשתי ריקני, לבד, בודד". על מתיאוס: "היה שגריר נפלא לישראל"

יום שלישי 02 יוני 2009
אשר גולדברג
 יממה לאחר סיום העונה הרישמית, החליט נשיא מועדון מכבי נתניה, דניאל יאמר להעניק ראיון סיום עונה וההכנות הנדרשות של הקבוצה לקראת העונה הבאה, שהופכת לפי דבריו לעונה לא פשוטה בצל המשבר הכלכלי.

דניאל יאמר פתח את הראיון קודם כל על התחושות הפנימיות שלו: "אני מרגיש תמיד לבד. נכון, יש לי צוות מקצועי שאופף אותי, שמלווה אותי, אבל אני מרגיש נורא לבד. לפעמים אפילו תחושת ריקנות, אכזבה שמלווה אותי. אבל כעת החלטתי שאני רוצה לשנות את הדרך ולא לעזוב".

מה בעצם הוביל יאמר בעקבות התחושות הקשות שמלוות אותו: "אני החלטתי לשחרר שחקנים בכירים שלנו, שמבוקשים בכל הקבוצות בארץ. גם בעקבות האוהדים, שהעבירו ביקורת. כעת אני רוצה שצעירים יותר ישולבו בקבוצה וזה מאוד מאוד חשוב. א۠י רוצה לתת לצעירים את הבמה אפילו באירופה. זה הקסם החדש שיהיה כאן". 

יאמר גם התייחס לכך שמאמנו בעונה החולפת, לותר מתיאוס, החליט לפרוש כנף רק לאחר עונה אחת בלבד: "שיקרתי לו לגבי המתקנים, אמרתי לו שהם יגיעו. היו לו ציפיות, חבל שהוא הלך. היה קשה לו לעבוד בתנאים של חובבנים. הוא היה שגריר נפלא לישראל".


מתיאוס בספסל. "היה קשה לו לעבוד בתנאים של חובבנۙם"

ולבסוף יאמר סיכם את העונה של קבוצתו מכבי נתניה: "היה לי חלום להגיע לליגת האלופות ולקחת אליפות, לאחר שסיימנו שנתיים במקום השני בטבלה. אבל עם מתקנים כמו שלנו, זה בלתי אפשרי. מה שעשינו בשלוש השנים האחרונות זה נס. עכשיו תהיהĠמציאות חדשה במכבי נתניה".

תמונה עליונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי נתניה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק