דיור פישר מתנה לכל מאמן

דיור פישר ממכבי ת"א, נחשב למנייה בטוחה ולמוביל מתחת לסלים. בירנבוים ל-TELESPORT: "בן אדם שבא לעבודה". גרשון: "יש לו יכולות גבוהות", וויצ'יץ', שפגש אותו בחמישי: "עסקה גדולה"

יום שני 12 ינואר 2009
שלמה חסיד
 שחקן מפתיע של מכבי תל-אביב השנה הוא דיור פישר, שבמשחקים האחרונים השכיח את טרנס מוריס ואף את מייסיאו באסטון. פישר הצטרף למכבי תל-אביב עם הרבה סימני שאלה בקיץ האחרון אך הפך את כולם לסימני קריאה על ידי הלהבת הקהל שפשוט התאהב בו.

מאמן עירוני נהריה, שמכיר היטב את דיאו פישר, יעקב ג'ינו,  אמר ל-TELESPORT: "בתחילת העונה שעברה כשאימנתי את למונט הבלגית, ראיתי את פישר בעונה שבסופה הוא נבחר ל-MVP של הליגה הבלגית, שהיא ליגה טובה בהרבה מזו הישראלית וכבר אז התרשמתי מכושרו ויכולתו". 

ג'ינו גילה לנו איך הכל התחיל: "כאשר ידידי אפי בירנבוים התקשר לשאול עליו, אמרתי לו ללכת עליו ללא היסוס ואני שמח שצדקתי. מדובר בשחקן יוצא מן הכלל ואני חושב שככל שהעונה תתקדם נראה ממנו יותר ויותר, בסך-הכל מכבי ת"א הרויחה פה שחקן מצוין במחיר הגון, כ-300 אלף דולר".

מאמן מכבי ת"א, שהפך את באסטון לכוכב באירופה, פיני גרשון, : "פישר הוא שחקן מצוין וזה טוב לי שהוא משחק ללא לחץ, שלא כל המשחק תלוי על הכתפיים שלו, וככה הוא מתפקד הכי טוב. 

"הוא מנסה דברים והולך לו, אף אחד לא שם לב אבל הוא מתבלט. הכי טוב לשחקן כזה לבוא בעמדה שלא כל משחק הכובד נופל עליו כי ככה הוא מתפקד בצד הטוב ביותר. בסך הכל אין ספק שיש לו יכולות גבוהות מאוד ואני בטוח שהוא ימשיך לעבוד קשה והוא בהחלט החתמה מצוינת של מכבי" - סיכם המאמן הכריזמטי.

המאמן שהחל את העונה בנוקיה, והוחלף בהמשכה, אפי בירנבוים והביא את פישר: "לגבי דיור פישר לא היה לי ספק בכלל, מדובר בכישרון גדול ובבחור מקצוען שאוהב לעבוד. לשמחתי הרבה הוא התאהב במכבי כבר מהיום הראשון. הוא בן אדם שבא לעבודה, מפוקס במאה אחוזים במטרה ולא מרפה ממנה. מתנה לכל מאמן ואם לא יהיו תקלות בדרך הוא יוכל להמשיך הלאה ולהתקדם".

דיאו פישר, התמקם בעמדה שהייתה שמורה לניקולה וויצ'יץ', שפגש השבוע את פישר במשחק היורוליג ביד-אליהו ואמר: "הופתעתי לטובה מהיכולת שלו. מדובר בשחקן מצוין ואין ספק שמכבי עשתה עסקה גדולה. הם הרוויחו שחקן זול וטוב, זה הצליח ואני שמח בשביל מכבי". 

לקראת המשך העונה של מכבי התייחס וויצ'יץ': "אני אשמח לראות את מכבי תל-אביב ממשיכה להתקדם אל עבר הפיינל-פור וגם לפישר שנמצא במקום הנכון, עם הקהל והאנרגיות שיש בנוקיה יש עתיד גדול".

תמונות: maccabifans

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק