להשאיר את בקהאם במילאן

הופעת הבכורה של בקהאם עושה טעם של עוד לקאקה, שרוצה להחתים את הקשר האנגלי עד סוף העונה ובכלל: "אני רוצה אותו לצידי תמיד". לסר. האנגלי יש תוכניות אחרות: "אני צריך לחזור לקליפורניה"

יום שני 12 ינואר 2009
אייל כהן
 למרות שמילאן איבדה 2 נקודות יקרות במאבק האליפות אמש (ראשון) באולימפיקו מול רומא, אור הזרקורים הופנה אל כוכב אחד חדש שהגיע לרוסונרי - דייויד בקהאם. הקשר האנגלי עם המספר החדש והלא מוכר 32, העניק חלום ללא מעט אוהדים בעיר האופנה האיטלקית. 

דייויד בקהאם אולי לא כבש מול רומא, אבל הוא היה מעורב בכל מהלך, הראה כושר יחסית לא רע לשחקן בגילו וכמובן הנחישות והאהבה למשחק ואמר בסיום המשחק: "אני נהנה מכך. אני חושב ששיחקתי טוב מאד, הרגשתי מצויין ולשחק לצד כוכבים זו בהחלט הרגשה מצויינת".

הכוכב האנגלי המשיך ואמר: "הרגשתי בהחלט מוזר לפתוח בהכב הראשון, אבל זה חיזק אותי. זה המשחק הראשון שלי לאחר תקופה ארוכה שבה לא שיחקתי". בקהאם גם התייחס לקבוצתו החדשה: "הם קבוצה נהדרת עם שחקנים מצויינים, אבל העתיד הוא בקליפורניה, זה ההסכם שלנו".

מאמנו החדש, קרלו אנצ'לוטי התייחס גם להופעת הבכורה: "בקהאם שיחק טוב יחסית למשחק ראשון, הוא שחקן חכם ואינטלגנטי. הוא מבין טוב מאד את שיטת המשחק של מילאן, אנחנו מקווים להמשיך את הקצב איתו גם בהמשך העונה".

לגבי התקופה הקצרה שלו במועדון: "הוא שחקן שלנו לחודשיים בלבד, אני מקווה לפתוח איתו גם בהמשך. יש לו משמעת גבוהה". 

למעלה מ-400 עיתונאים ליוו את בקהאם בהופעת הבכורה שלו במילאן, כיאה לכוכב בינלאומי, שיותר מככב על שערי מגזינים ובמדורי פאפרצ'י, מאשר על מגרש הכדורגל. 

הבעיה המרכזית בהחתמה של בקהאם, שהיא קצרה. השמועות אומרות כי מילאן חיפשה כוכב להעשיר כספית את הקופה ובקהאם הוא הדרך הקלה ביותר. למרות זאת, קאקה רוצה להחתים את בקהאם כבר עכשיו עד סיום העונה לפחות. 

"במשחק מול רומא ראינו את היכולות הנהדרות של בקהאם. הוא שחקן שיכול להוסיף לנו תוספת אדירה, השלושה חודשים צריכים להמשיך לחצי שנה ואולי אפילו יותר. אני רוצה לשחק איתו יותר ויותר". 

תמונות: gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק