שחר לחרזי: תפרוש באוגוסט

יעקב ׫חר נפגש עם אלון חרזי והציע לו להמשיך עד סיום מוקדמות ליגת האלופות, ולאחר מכן יתמנה לראש צוות הסקאוטינג. חרזי הסכים. רן גולדינג יהיה מאמן הכושר. קנס של 20 אלף ש"ח עקב זריקת אבוקה

יום רביעי 03 יוני 2009
אשר גולדברג

קפטן מכבי חיפה, אלון חרזי, נשאר בינתיים בסגל הקבוצה ויחזור בעוד שבועיәם לאימונים רגילים יחד עם חבריו, אך הוא יפרוש בעוד חודשיים עד שלושה.

בפגישה אשר התקיימה בין הקפטן בן ה-38 ונשיא הקבוצה, יעקב שחר, סוכם כי חרזי יישאר בסגל הרחב עד סיום מוקדמות ליגת האלופות ולאחר מכן, יפרוש ויעבור לתפקיד מקצועי בקבוצה. חרזיȦnbsp; ימונה על ידי שחר לסקאוט הראשי של האלופה. 

שחא אמר לאחר הפגישה עם חרזי: "נפגשתי עם אלון חרזי והצעתי לו לבנות במשותף "מחלקת סקאוטינג" במועדון שלנו כפי שנהוג במועדונים גדולים באירופה ולעמוד בראשה כסקאוט ראשי.  לשמחӪי הרבה, לאחר ששקל את ההצעה, הביע אלון את הסכמתו. המועדון שלנו נכנס השנה מוקדם מתמיד למעגל המשחקים במסגרת אופ"א וזמן ההכנות קצר. אנו זקוקים במיוחד לשחקן מנוסה כמו אלון ולכן ביקשתי ממנו, על דעתו של אלישע לוי, שיישאר בסגל השחקנים במסגרת המוקדמות ובߡיומן יחל בתפקידו החדש. באחד ממשחקים אלה בכוונתנו להיפרד מאלון השחקן שתרם רבות והיה שותף להישגים רבים כולל שיא הופעות של שחקן בליגת העל. אלון חרזי יישאר במערכת שלנו ועל כך כולנו שמחים".

בתוך כך, בית הדין המשמעתי קנס את מכבי חיפה בסכום של Ȳ0 אלף שקלים בפועל, והאריך בשנה נוספת את העונש על תנאי של משחק ללא קהל העומד נגד הקבוצה, וזאת בעקבות זריקת אבוקה במשחק נגד בית"ר ירושלים.

רן גולדינג חזור למכבי חיפה כמאמן הכושר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק