טביב פועל להחזרת בלילי להפועל

פיני בלילי מתוכנן לחזור להפועל ת"א עד תום העונה. אלי טביב, שותפו של מוני הראל, פועל להחזרתו לאדומים עד סיום העונה בשלב זה. בלילי מוכן למהלך.

יום שלישי 13 ינואר 2009
אשר גולדברג, שלמה חסיד


פיני בלילי
חוזר להפועל ת"א? זאת השאלה שתמצא את פתרונה בימים הקרובים, כפי שפורסם בלעדית ב-"TELESPORT".

ארועי המלחמה נגד החמאס בעזה, וההפגנות הענקיות של התורכים כנגד ישראל, לא יאפשרו לבלילי חיים שקטים בסיבאספור, הנאבקת על תואר האליפות בארצה.

ארוסתו של בלילי, הילה אלקובי, מבקשת שבלילי ישוב להפועל ת"א נוכח בידודו וגל האיומים על חייו.

ראשי סיבאספור תומכים בבלילי, אך מבינים שהמצב בעזה לא יאפשר את המשך הישארותו. נראה שבתוך מספר ימים יחזירו ראשי סיבאספור, תשובה בנוגע להשאלה עד תום העונה.

שחקן בהפועל ת"א : "הלוואי שפיני יחזור להפועל ת"א. אין ספק שבלילי ימשוך את המועדון לזכייה באליפות. זו תהיה מתנה ענקית של אלי טביב ומוני הראל לאוהדים."

"אני אעבור את זה"

מסתבר שהאירועים באנקרה שבטורקיה, לא היו אירועים חד פעמיים. הנה גם היום (שני) במשחק הניצחון של סיבאספור במסגרת הגביע 0:1 מול דניזליספור, אוהדי סיבאס הניפו דגלי תמיכה בפלשתין ונגד המלחמה בעזה. 

החששות הגדולות לגבי פיני בלילי והניסיון אולי להתכחש למתיחות התגלו כבדויות. פיני בלילי, שחזר מפציעה ופתח בהרכב בתנאי שלג, צפה באוהדי קבוצתו מניפים דגלי פלשתין ואף קיללו וגידפו את הפעולה בעזה כנגד מדיניות הממשלה הישראלית. 

בינתיים בסיבאספור ממשיכים לחזק את החלוץ הישראלי, שקיבל הצעות מהפועל תל אביב לשוב ארצה ולחזור למועדון נעוריו. בלילי שוקל את צעדיו, אבל נחוש להשאר בליגה הטורקית.

פיני בלילי אמר ל-TELESPORT: "זה לא היה נעים לראות את זה, אבל אחרי זה הם עודדו אותי באופן אישי. זו תקופה לא קלה, אני אעבור את זה. זה אוהדים שהרימו אותי ועזרו לי. הם תמכו בי וזה ימשיך להיות ככה". 


תמונה: gettyimages

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק