דדש נשיא ביתר ירושלים

ארקדי גאידמק נתן יד ומהפך יוצא לדרך. איציק קורנפיין מודח ויישאר רק אם ישמש בתפקיד משני. משה דדש תופס פיקוד ונערך לבית"ר ירושלים אחרת

יום שלישי 13 ינואר 2009
אשר גולדברג
המשך התפתחויות בבית"ר ירושלים לידיעה שפרסמנו ב- TELESPORT הבוקר. משה דדש יכריז על עצמו לנשיא בית"ר ירושלים ויכנס להתאחדות לכדורגל כנציגו של ארקדי גאידמק. דדש אמור למנות גורמים נוספים לניהול הקבוצה, ביניהם חזרתו של אברהם לוי. 

היו"ר הנוכחי, איציק קורנפיין, שלא שוחח היום עם דדש, יוזז מתפקידו ואם אחרי השיחה עם דדש הוא יסכים לקבל תפקיד שיוטל עליו, הוא יישאר. ובכל מקרה, כל ריכוז הכוחות חוזר לידיים של משה דדש.

ארקדי גאידמק
מתכוון להתנתק מבית"ר י-ם ואינו רוצה להיות מעורב בקבוצה כבר מעכשיו. גאידמק, השוהה במוסקבה, פנה בשבועות האחרונים למספר גורמים שייקחו ממנו את המועדון, ביניהם אלי טביב, המוזכר כמי שייכנס לבעלות על הפועל ת"א.

בימים האחרונים, שוחח גאידמק עם היו"ר לשעבר, משה דדש, והציע לו להגיע כבר עכשיו לקבוצה, ולנהל אותה תחת הבעלות שלו ובמקביל לחפש גורמים שונים ואנשי עסקים, כדי שיעזרו לו לקחת את הקבוצה בסיום העונה לידיו.

בימים האחרונים, פנה דדש לאנשי עסקים וחברים קרובים בארץ ובארה"ב וביקש מהם לעזור לו להציב קבוצה עם תקציב של כ-30 מיליון ש"ח לעונה הבאה, כשתוכניות העתיד מדברות על השארתו של איציק קורנפיין בתפקיד בכיר במועדון והחזרתם של סמלי עבר, ביניהם: אורי מלמיליאן, דני נוימן ואודי רובוביץ', לתפקידים בכירים במועדון.

בבית"ר מתכוונים לשנות את פני הקבוצה בעונה הבאה, ובין השמות שיסיימו את דרכם מתוקף חוזה שמסתיים או הצעה לעזוב בגלל חוסר יכולות כספיות של ארקדי גאידמק, נמצאים השוער קאלה, כריסטיאן אלבארז, שמעון גרשון, מיכאל זנדברג ועידן טל. בקבוצה מחפשים קבוצות באירופה או בישראל לשחקנים השייכים למועדון, כמו ברק יצחקי, טוטו תמוז ואבירם ברוכיאן.

הידיעה פורסמה לראשונה ביום שלישי, ה-13.1.2009 בשעה 07:50

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק