נמני נותן הזדמנות לצעירים

מתן לוטטי וציון צמח ימשיכו לקבל את ההזדמנות, לוטטי יפתח מחר בגביע הטוטו מול בני יהודה. קמנאן יחליט עוד היום על עתידו ואמר: "אפרד ממכבי בצורה יפה, לא אפגע בה". שרן ייני יעדר שישה שבועות

יום שלישי 13 ינואר 2009
אשר גולדברג
 מכבי תל-אביב ממשיכה בהכנות לקראת משחק גביע הטוטו (רביעי, 20:00) מול בני יהודה. המשחק יערך באיצטדיון בלומפילד ללא קהל בעקבות העונש אותו קיבלה מכבי תל-אביב אחרי האירועים במשחק הליגה הביתי מול בני-סכנין

הצהובים לוקחים את משחק גביע הטוטו מחר ברצינות רבה והמנג'ר אבי נמני יעלה עם ההרכב החזק ביותר העומד לרשותו, בידיעה שניצחון 0:1 יספיק לקבוצה להעפיל לשלב הבא. במשחק הראשון ניצחה בני יהודה 1:2, איליה יבוריאן צימק בדקה ה-94 והשאיר את הצהובים בתמונת ההפעלה.

הצרפתים של מכבי תל-אביב יאניק קמאן, רודי חדד וג'ונתן אסוס הוצאו מהסגל ואבי נמני דווקא מתרשם לטובה משני השחקנים שהוקפצו ממחלקת הנוער, מתן לוטטי וציון צמח. לוטטי אף צפוי לפתוח בהרכב.

במכבי תל-אביב ממשיכים לחפש אחר חלוץ זר שיחליף את הצרפתי יאניק קמנאן. האחרון קיבל אולטימטום בו יצטרך לתת תשובה עוד היום אם הוא עובר לואסלוי הרומנית או לפאפוס הקפריסאית. קמנאן אמר היום: "לא אפגע בתכניות מכבי תל-אביב, אפרד מהקבוצה בצורה יפה".

בגזרת הפצועים התבשר היום למכבי תל-אביב כי שרן ייני סובל משבר בקרסול והקשר הצעיר ייעדר מהמגרשים ב-6 השבועות הקרובים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק