שניידר: לא מעביר יותר שקל

אלכס שניידר דורש מאביב בושינסקי, עוזי שעייה ואבי נמני להתחיל לייצר כסף, כאשר ההתחייבויות לשכר השחקנים בלבד הן כבר 20 מיליון שקל. הבעלים רוצה לראות שההנהלה מתחילה לעבוד

יום חמישי 04 יוני 2009
אשר גולדברג
כ-20 מיליון שקל. זהו הסכום שמכבי ת"א מחוייבת אליו, עבור שכר השחקנים אשר תחת חוזה, לעונה שבפתח, 2009/10.
הבעלים אלכס שניידר שוחח במהלך השבוע עם ראשי הקבוצה, אביב בושינסקי, עוזי שעייה ואבי נמני והודיע להם כי עליהם להתחיל כבר עכשיו בשינויים ובהערכות הכספית.

בנוסף לרשימת הקיצוצים בשכר, בסדר גודל של 30 אחוזים ומעלה לבכירי השחקנים, ביניהם מߐור בוזגלו, גיז'רמו ישראלביץ', יוסי שבחון, אילייה יבוריאן ואיגור טומאסיץ', דורש שניידר למכור שחקנים כמו דולי ג'ונסון, רודי חדד וג'ונתן אסוס, או להשאילם בארץ או באירופה, כיוון שאינם מתוכננים בשום אופן להיות בסגל.

שנייידר דורש להגביר את המא۞צים למציאת שורה ארוכה של ספונסרים שאינם כרגע בנמצא.
לפי החישובים של ראשי הקבוצה, מכבי ת"א יכולה בכוחות עצמה ובלי תזרים של אלכס שניידר לייצר סכום של בין 17 ל-20 מיליון שקלים. אל הספונסרים יתווספו הכנסות הטוטו וההתאחדות לכדורגל, מכירת כרטיסי מנויȬ מכירת שחקנים וקיצוץ רוחבי בשכר השחקנים שיישארו.

שניידר מבקש שכבר בתוך 36 עד 48 שעות יתחילו בושינסקי ושניידר בזימון חלק מהשחקנים לשיחות, בכדי להבהיר להם שעליהם להחליט בין הצעת מכבי ת"א המוקטנת לבין עליה ליציע. הראשון שכבר הסכים להצע۪ מכבי הוא גיז'רמו ישאלביץ'. גם שחקנים אחרים יתייצבו בקרוב לשיחה בנושא עם סוכן או פרקליט מטעמם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק