בנאדו ושטראובר סיכמו במכבי

מכבי ת"א ממתינה לאלכס שניידר, אבל סיכום עם אריק בנאדו ושטראובר כבר הושג. גם ג'קריג'ה ובניאני סיכמו בקבוצה וצפויים לחתום בקרית שלום בימים הקרובים

שבת 06 יוני 2009
אשר גולדברג
  אריק בנאדו ולירן שטראובר, סיכמו על חוזים לעונה הבאה במכבי ת"א. ההסכם הוא עקרוני, ושני הכדורגלנים הוותיקים והמקצוענים, ממתינים להתפתחויות ואישורים מבית"ר ירושלים ומכבי נתניה, שם יש להם חוזים חתומים.

במכבי ת"א מאמינים שלې יהיו מכשולים של הרגע האחרון ושדניאל יאמר ואיציק קורנפיין, יאשרו את העזיבה של השניים. אריק בנאדו היה אמור להגיע כבר לפני שנתיים למכבי ת"א, אבל הנושא לא עלה יפה, בגלל עצירת ההליך ע"י המאמן דאז, אלי כהן.

שני שחקנים שעל הגעתם הצפויה לקۨית שלום, פורסם לראשונה ב-telesport הם קוני ג'קריג'ה ועמנואל בניאני, שני שחקניה של הפועל פ"ת בעונה החולפת. לשניים יש סיכום ראשוני, שאמור לקבל תוקף בתוך עשרה ימים. 

בינתיים, הושלמה הכנת תוכנית ההבראה והקיצוץ בשכר השחקנים הבכירים, ע&quůt;י אביב בושינסקי ועוזי שעייה.

מתברר, שגיז'רמו ישראלביץ השוהה בארגנטינה, אישר לשעייה לקצץ בשכרו כ-25 אחוזים. שאר המקוצצים שעימם ייפגשו בתוך מהלך השבוע הבא הם: יניב עזרן, יוסי שיבחון, אילייה יבוריאן ומאור בוזגלו, שאמור להחליט היכן לעבור את הניתוח בבירכו.

השחקנים שאינם בתוכניות הקבוצה, והתבקשו לעזוב הם דולי ג'ונסון והצרפתים רודי חדד וג'ונתן אסוס. דן רומן חזר להפועל ירושלים וחיים מגרשווילי חוזר לויטסה ארנהיים, שמחזיקה בכרטיסו.

השוער יבריץ' והחלוץ סקוט סילי, סיימו את חוזי۔ם. מכבי ת"א חייבת תשובה לקפטן משה מישאלוב ולאבי יחיאל.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק