משבר כלכלי חמור בליברפול

הבעלים של ליברפול, תום היקס וג'ורג' ג'ילט הפסידו בעונה החולפת 42.6 מיליון פאונדĠומתקשים להחזיר הלוואת עתק בסך 350 מיליון פאונד. עתידה של ליברפול לוטה כרגע בערפל

יום שישי 05 יוני 2009
אסף בילגורי
 בזמן שבקבוצות הגדולות באירופה מתחילות להסתער על שוק העברות השחקנים, בליברפול מנסים להתמודד עם משבר כלכלי והפסדים עצומים שספגו הבעלים האמריקאים של המועדון, תום היקס וג'ורג' ג'ילט.

התקשורת האנגלית מדווחת היום, שהיקס וג'ילט ספגו הפסדים כלכליים עצומים שמוערכים בלא פחות מ-42.6 מיליון פאונד בעונה החולפת. להיקס וג'ילס יש התחייבויות כספיות עצומות בשל הלוואה אדירה שהם לקחו בסך 350 מיליון פאונד, כדי לאושש את הקבוצה וכעת הם מתקשים להחזיר את ההלӕואה.

מקור בכיר בקבוצה אמר: "אם היקס וג'ילס לא ימצאו עוד כסף, המועדון פשוט יתמוטט כלכלית. נכון לעכשיו, עתידה של ליברפול נראה עגום למדי. מי שקשור לליברפול, צריך להיות מודאג מאוד ממצבה הכלכלי".

הממצאים החמורים האלה, לא שמים רק את עתידה של ליברפול בסכנה, אלא גם מהווים בעיה חמורה עבורה ראפה בניטז, המנג'ר של ליברפול שככל הנראה לא יוכל להחתים אף שחקן בקיץ, אלא אם כן יקרה נס.

בניטז, שרצה מאוד את גארת בארי מאסטון וילה, ראה איך בארי הלך לכסף הגדול של מנצ'סטר סיטי. כעתĠהסיכוי ששמות גדולים נוספים בהם התעניין בניטז, כמו קרלוס טבז, דויד סילבה ודויד וויאה, ינחתו באנפילד הוא קלוש.

צילום: גטי אימג'

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק