אדם ניסה לגנוב כסף

איציק קורנפיין כינס מסיבת עיתונאים דרמטית וסיפר: "אדם בשם דניאל אזוגי נפגש איתי וביקש שאעביר לו חצי מיליון שקל. גם משה דדש ביקש שאעביר את הכסף לאזוגי. לא הסכמתי. אולי ינסו לפגוע בי"

יום רביעי 14 ינואר 2009
אשר גולדברג
 איציק קורנפיין הדהים היום את אנשי התקשורת בירושלים ובישראל כשסיפר כי אדם בשם דניאל אזוגי ניסה לטענתו לקחת מקופת בית"ר ירושלים, כחצי מיליון שקל, זאת בתיאום עם משה דדש. 

קורנפיין כינס מסיבת עיתונאים בעקבות הפרסומים כי דדש מונה לנשיא בית"ר ירושלים  ובה סיפר כי: "מוניתי לתפקיד לפני ארבעה חודשים על ידי ארקדי גאידמק. כל הפעולות שאני עשיתי בחודשים האחרונים היו בתיאום מלא עם ארקדי גאידמק. העובדה שגאידמק נמצא ברוסיה והעובדה שבית"ר היא קבוצה עם כסף גרמה לאנשים לרצות את הכסף שלה".

קורנפיין סיפר: "לפני כחודש פנה אליי בחור בשם דניאל אזוגי שהציג עצמו כיועץ של ארקדי גאידמק. הוא נפגש איתי במשרד.  הוא ביקש לדעת את הצורה בה אנו עובדים. כל מה שאנו עושים  פתוח ואין סודות. נתנו לו דו"ח מתוך סברה מתוך הנחה שהוא נציג של ארקדי גאידמק. הוא ביקש שאני אעביר כספים מהקופה של בית"ר ירושלים".

"דבר כזה לא יעלה את הדעת. ביקש ממנו אותו אזוגי פגישה נוספת. הוא ביקש ממני להעביר כסף אליו באופן אישי, סכום של חצי מיליון שקל. למחרת אמרתי לו שאני לא מעוניין בשום קשר איתו

באותו יום בו הבהרתי שאני לא מתכוון להעביר כסף, הוא שאל אותי אם  אני יודע את מצבי. הוא בעצם כאילו רמז שהוא יודע דברים עליי. בערב הוא נפגש עם משה דדש ודדש התקשר אליי ואמר: "אזוגי מעוניין לעזור, אבל אני לא חושב שדדש יודע מי זה האיש הזה, אני לא יודע אם הוא יודע מה האינטרסים של האיש הזה. אני ביררתי ואני יודע מי זה האיש הזה ותאמינו לי שהוא לא רוצה בטובת בית"ר ירושלים. אני יודע שאולי כשאני אספר את זה, אני מסכן את עצמי. אבל כך חונכתי. אני מחוייב רק לבית"ר ירושלים".

"אני לא מתכוון לשתף שום פעולה עם משה דדש, אני לא מכיר את נושא המינוי הזה. גאידמק לא דיבר איתי על משה דדש. גאידמק לא אמר לי כלום בנושא הזה. לדעתי יש פה ניסיון לא נכון של דדש לבצע מהלך שלא ביידעתו. אני לא חושב שמשה דדש בא עם כוונות רעות".

מה זאת אומרת שאולי ינסו לפגוע בך?

"אני לא יודע איך אנשים יגיבו למה שאני אומר. אולי הבעלים יכעס".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק