גאידמק שוב חש נבגד

פרשת דדש, קורנפיין ואזוגי, לא נולדה כך סתם ויש מי שאחראי ומכוון. גאידמק אינו עונה לטלפונים של קורנפיין ועסוק בעניין שלילת דרכונו הדיפלומטי. דדש: "ארקדי יאמר הלילה את דברו"

יום חמישי 15 ינואר 2009
אשר גולדברג
מי נתן את ההוראה? פרשת איציק קורנפיין, דדש ואזוגי נמשכת ישירות ובמכוון אל הבוס השוההה במוסקבה, ארקדי גאידמק.

אין כאן שום דבר שלא עובר דרך גאידמק ולא מהלך תמים או מרושע, שלא נעשה בלי ידיעתו לכאורה של בעל מועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים.

גאידמק משוחח ממוסקבה עם מקורבים בודדים ביותר ועסוק עכשיו בניסיונות להסדיר לעצמו מחדש את הדרכון הדיפלומטי שאותו הוא מחזיק מממשלת אנגולה, שתוקפו פג בעוד שבועיים ואם לא יחדש אותו, הוא יהיה צפוי להיות מוחזר מיד לישראל.

אתמול בלילה התקיימה שיחה עם גאידמק, שהבהיר שהוא חש תחושת בגידה בכל האירועים שנעשים בבית"ר ירושלים ב-24 השעות האחרונות. הוא יגיד בקרוב את דברו.

מי שדורש לשפוך אור על כל האירועים ונמצא כל הזמן במגננה הוא משה דדש, שאמר ל-telesport: "זה לא נעים לקבל סיפור כזה על הראש, כשאין לי קשר אליו. איציק קורנפיין כבר אמר שהוא יודע שאין לי קשר לסיפור הזה ולכן אמירתו של ארקדי גאידמק תשמע בקרוב מאוד, לדעתי עוד הלילה".

גורם לשעבר בבית"ר ירושלים אמר: "קורנפיין עשה מזבוב חולה, פיל. הוא לא הזכיר שהכול נעשה באישורו של גאיידמק והוא בסך הכול עובד של גאיידמק. זה סיפור שהתקשורת הישראלית מסובבת לפי מי שמדליף לה יותר ולא תמיד לפי האמת. מישהו חייב לשלם על כל האירועים ובגדול. נכון לעכשיו גאיידמק עסוק בדברים חשובים יותר מהפרשה הזו, אבל זה כתם לכל מי שנגע בסיפור הזה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק