עבאס הוא כמו משפחה

בבני סכנין המתינו למשחק הראשון בליגה, בו ערך עבאס סואן טבילת אש מחודשת בבני סכנין. טל חן משוכנע: "חזרתו של סואן תתבטא בנקודות"

יום שישי 16 ינואר 2009
שלמה חסיד

שובו של עבאס סואן לבני סכנין, גרמה להתרוממות רוח בקרב בני העיר, שהתרגשו מאוד מהחזרה ואף אירגנו לו לקבלת פנים ממלכתית, עם כל הסממנים של הטקסים המוכרים במקרים האלה.

בסכנין תולים תקוות רבות בסואן ומדגישים שבשבילם הוא הכול. סואן היה הקפטן הנערץ של הקבוצה, שיחד עם אייל לחמן הניף את גביע המדינה, בו זכתה סכנין לפני 4 וחצי שנים.

מאזן גנאים
היה היו"ר של אותה קבוצה שזכתה בגביע והיום הוא מכהן כראש עיריית סכנין. גנאים פירגן: "עבאס וסכנין זה שמות נרדפים. אני חושב שאם הוא היה רץ מולי לראשות העיר, היתה לי בעיה בבחירות. הוא כל כך פופולארי פה והחזרה שלו לקבוצה בזמן הקשה שבו היא נמצאת, רק מלמדת כמה אכפת לו מאיתנו. אני חושב שעבאס הוא האיש הנכון לחלץ אותנו מהתחתית.

טל חן, הבלם שהצטרף רק העונה לקבוצה, התרשם מהאפקט שיצר סואן בקבוצה ואמר: "אני כבר שנים רבות בכדורגל, אבל לא נתקלתי בהרבה מקרים של התפרצויות שמחה כפי שקרה פה בעקבות חזרתו של סואן לקבוצה. זה הכניס רוח גבית לקבוצה וזה גרם לחבר'ה לתת את הכול באימון הראשון שלו. אין לי ספק שזה יתבטא בנקודות בטבלה כי עבאס הוא מנהיג ולוחם שמלכד את כולם מסביבו וזה רק יכול להוסיף לנו".

דובר הקבוצה מונייר חלאיילה אמר: "עבאס הוא קודם כל משפחה בשבילנו. גם שהוא שיחק בחוץ וגם שהוא שיחק נגדנו והצטיין, כיבדנו אותו ואהבנו אותו. לא קיללנו אותו והיינו שמחים בהצלחתו. החזרה שלו הביתה לסכנין היא מחוייבת המציאות. אין לי ספק שזה יגרום לנו לשחק הרבה יותר טוב ולטפס בטבלה".

אייל לחמן המאמן שהביא לסכנין את גביע המדינה ב-2004 כאשר הקפטן שהניף את הגביע היה סואן והוא בוודאי שמח לחזור לשתף פעולה עם סואן. 

לחמן גם הוא היה בין המפרגנים ואמר על חזרתו לקבוצה: "מעבר לכל הסופרלטיבים עבאס הוא מעל הכול שחקן כדורגל מצויין, מהטובים והמשובחים בליגה. רציתי אותו קודם מבחינה מקצועית, כי זה השחקן שאנחנו צריכים. מעבר לשחקן טוב הוא גם בחור מדהים שתורם למרקם הקבוצתי של הקבוצה, הוא אהוב מקובל ויש לו חיבור מצויין עם המאמן. אני אוהב שחקנים כמוהו ולא סתם החיבור בינינו בעבר הוביל להישגים שאני מקווה שיחזרו. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק