המשטרה הזהירה אוהדי מכבי

לידי משטרת ישראל הגיע מידע לפיו אוהדי קבוצות הכדורסל של מכבי תל אביב ומכבי חיפה מתכננים מאבקים אלימים לפני המפגש בין שתי הקבוצות ביום ראשון בהיכל נוקיה

יום חמישי 15 ינואר 2009
שלמה חסיד

מספר מאוהדי מכבי תל אביב זכו להזהרות מאנשי משטרת ישראל בעקבות מידע מוקדם של המשטרה על כוונות האוהדים לפגוע באוהדי מכבי חיפה, לפני משחק הכדורסל ביום ראשון בהיכל נוקיה.

לידי המשטרה הגיע מידע לפיו האוהדים אף קבעו מקומות מסויימים בהם יפגשו את אוהדי מכבי חיפה ויפגעו בהם. גם אוהדי מכבי חיפה לא נשארו חייבים ותכננו לפגוע באוהדי מכבי תל אביב.

המידע הגיע למשטרה בעיקר בזכות שיטוט בפורומים של האוהדים השונים ובמספר הודעות ורמזים בפורום ה'קופים הירוקים', אשר נחשבים לגרעין הקשה יותר של אוהדי מכבי חיפה.

בין אוהדי הקבוצות קיימת יריבות קשה בשנים האחרונות. האוהדים הזכירו את האירועים האלימים לאחר משחק הליגה בין שתי קבוצות הכדורגל לפני כחודשיים, אז נזרק רימון ההלם על אוהדי מכבי תל אביב.

אחד מאוהדי מכבי ת"א סיפר ל-TELESPORT: "אם המשטרה לא תתערב צפוי להיות בלאגן גדול. האוהדים מתכננים לפגוע אחד בשני ואוהדי מכבי ת"א לא יכולים לסלוח לאוהדי מכבי חיפה על ההשפלה שעברו בקרית אליעזר".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק