יש הרבה הצעות על אטו

חואן לאפורטה, נשיאה של ברצלונה מאשר שמלך השערים שלו, סמואל אטו כנרېה יעזוב בקרוב: "יש הרבה הצעות עליו, ננהל עם סוכניו מו"מ להעברתו". לאפורטה הוסיף:" נחתים 3 שמות גדולים בקרוב"

יום ראשון 07 יוני 2009
מערכת TELESPORT

למרות שעונת 2008/09 היתה עונת השיא בהיסטוריה של ברצלונה, עם זכייה בכל התארים האפשריים, חואן לאפורטה, נשיאה של הקבוצה מעוניין להנחית בקאמפ-נואו שלושה או ארבעה שחקנים חדשים.

מי שכנראה יעזוב הקיץ את ברצלונה, הוא סמואל אטו הקמרוני, מלך שערי הקבוצה שכבש את השער הראשון בגמר ליגת האלופות מול היונייטד. לאפורטה אישר לכלי התקשורת הספרۓיים שמועדון צמרת באנגליה כבר פנה אליו בנוגע לאט'ו וכי מתנהל מו"מ בין הצדדים.

"יש הצעות עבור אטו, אנחנו רוצים לדעת מה התוכניות שלו". כך אמר לאפורטה ל"אל מונדו" הספרדי.

לאפורטה שיבח את החלוץ, אך לא שלל עזיבה שלו בקרוב: "אנחנו רוצים להתייחס במלוא הכבוד לאטו, שנתן לנו המון ואני לא מדבר רק על הגולים שלו, אלא גם על הגישה שלו למשחק. סמואל הוא שחקן מצויין ויש הרבה הצעות עליו. קבענו פגישה עם סוכנו ובה שני הצדדים יאמרו את דברם".

שני המועמדים הۢיקריים להחליף את אטו בברצלונה הם זלאטן איברהימוביץ', חלוצה של אינטר ומלך שערי הליגה האיטלקית ודויד וויאה, חלוצה המצויין של ולנסיה ונבחרת ספרד, כאשר גם ג'ון ארנה ריסה וחבייר מאסצ'רנו על הכוונת של אלופת אירופה.

לאפורטה הוסיף: "אנחנו נחתים өלושה או ארבעה שחקנים ברמה הגבוהה ביותר, כדי לחזק את העמדות שהצוות המקצועי חושב שהן חלשות. שחקנים רוצים לבוא לברצלונה, בגלל שהמועדון הזה יציב ובעל מטרות. אבל מצד שני לא נשתולל ולא נשלם סכומים מוגזמים, בטח בימים של משבר כלכלי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק