יצחקי או תמוז למכבי תא

אלכס שניידר יפתח את התקציב וימתין לאישור מארקדי עבור שחרור אחד משני חלוצי בית"ר י-ם. מכבי מנהלת מו"מ עם פאולו דה-להסה הפרואני. יבוריאן נותח ויעדר כחודשיים

שבת 17 ינואר 2009
אשר גולדברג

מכבי ת"א תעבור רענון יסודי, אולי עוד במהלך חודש ינואר. במכבי ממתינים לשובו לישראל של ארקדי גיידמאק וממנו מבקשת הקבוצה תשובה בנושא רכישת אחד מבין שני החלוצים - טוטו תמוז או ברק יצחקי.

במכבי ת"א מאוכזבים מהיו"ר הנוכחי, איציק קורנפיין שדרישתו לפני מספר חודשים לתשלום יותר מחצי מליון דולר טירפדה את העברתו של המגן אלירן דנין.

בעלי מכבי ת"א, אלכס שניידר, יהיה מוכן לפתוח מעט את התקציב ולאפשר את החיזוק בהתקפה ע"י אחד מחלוצי ירושלים. במכבי ת"א ימתינו בסיום העונה למיכאל זנדברג, שסיים את חוזהו בירושלים ויהפוך לשחקן חופשי.

במכבי ת"א מתכוונים לסיים בשבוע הבא את נושא שחרורם של שלושת הצרפתים יאניק קמאנן, רודי חדד וג'ונתן אסוס. בקבוצה יש כוונה למכור שחקנים נוספים, בניהם יניב עזרן שאינו מצליח להשתלב בהרכב עקב פציעה.

גורם המצוי בהתנהלות במכבי ת"א סיפר: "אלכס שניידר מאוד מעורב. הוא מרוצה מהמהלכים האחרונים ותומך בבושינסקי, שעיה ואבי נמני. מכבי ת"א חייבת לשנות פנייה, שחקנים חדשים צריכים להיות במועדון במקום אלו שהרסו את העונה הנוכחית".

הפרואני דה-להסה במו"מ עם מכבי

אתר האינטרנט הפרואני 'אל קומירסו' פירסם שהקשר האחורי של צ'רנומורץ', נמצא במו"מ עם מכבי ת"א.

פאולו דה-להסה הומלץ למכבי ת"א ע"י לא אחר מאשר קשר הפועל פ"ת, ג'וניור ויסה. הקשר הפרואני שיחק בעבר בקבוצת ספורט בויז הפרואנית. סוכנו של השחקן הוא וונדי ארויו, שאישר שמתנהל מו"מ על השחקן עם מכבי ת"א.


יבוריאן יעדר כחודשיים

אילייה יבוריאן, ששבר את כתפו במשחקה האחרון של מכבי ת"א, מול בני-יהודה במסגרת רבע גמר גביע הטוטו, נותח על-ידי ד"ר עמרי מידן וצפוי להעדר מהמגרשים למשך כחודשיים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק