המתכון של אהרוני

ליגת ווינר: המאמן הצעיר של גבעת שמואל ושחקן העבר, אורן אהרוני השיגו ניצחון 65:68 מול גליל/גלבוע. אהרוני: ניצחון גדול. קטש: עדיף שלא אדבר על השופטים

שבת 17 ינואר 2009
שלמה חסיד

 המחזור העשירי בליגת ווינר נפתח במפגש  בין גליל עליון/גלבוע שהפסידה 68:65 לגבעת שמואל. לא משחק גדול, אבל המון דרמה בעיקר בסיום, שהותיר את האורחת עם הנקודות.

המאמן המפסיד, עודד קטש, שהיה נסער בעיקר לעבר השופטים אמר בסיום: "עדיף שאני לא אדבר על השופטים. יכולנו לשחק הרבה יותר טוב, עשינו הגנה טובה בחצי השני, אבל זה לא הצליח. ההחלטות בסוף לא היו טובות. נתנו יותר מדי סלים קלים, עשינו את העבודה אומנם בחצי השני אבל זה לא עבד. יש מה לתקן, נעבוד עליהם".

אורן אהרוני, היה מאושר בסיום: "ניצחון גדול שלנו, לחזור אל הקרקע לאחר חולון. התרגשנו ביחד, נתנו כאן משחק הגנה מדהים מול קבוצה סופר מוכשרת. סידרנו את ההגנה למרות רגע משבר, עשינו עבודה מצויינת בהגנה. אני שמח שבסוף עשינו את ההתאמות וניצחנו". 

יוני ניר מגבעת שמואל אמר בסיום: "חזרנו מהפגרה בצורה טובה מאד. ראינו את התוצאות על המגרש. אנחנו רוצים לעזור לקבוצה כמה שיכולים. הניצחון מתוק ואנחנו שמחים כל כך". 

מהלך המשחק:

הרבע הראשון היה צמוד בצפון, כאשר יוני ניר מהגבעה שיחק מצויין, אבל הגליל/גלבוע נותרו בתמונה - 16:16 בסיומו. ברבע השני גבעת שמואל פתחה פער קטן, שנשמר עד המחצית - 34:38. 

במחצית השנייה קורי קאר התעורר, וגליל גלבוע נותרה לרדוף אחר האורחת, שירדה ביתרון 4 נקודות (47:51). ברבע האחרון המתח נשמר, התוצאה התנדנדה מצד לצד ובדקה האחרונה הגבעה כבר הוליכה 64:65, אבל טעות בהתקפה האחרונה, הוליכה את הגבעה למתפרצת ובסיום - 65:68 למארחת.

הרבו לגליל/גלבוע: רוברטס 16 נק', כדיר 14 נק', יזרעאלי 9 נק'. הרבו בגבעת שמואל: קורי קאר 16 נק', גרינבוים 12 נק', יוני ניר 11 נק'. .

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק