שהאוהדים לא ינסו אותנו

בעקבות הודעות בפורומים השונים, על כוונת אוהדי מכבי ת"א ומכבי חיפה להתקוטט לפני המשחק בין הקבוצות הערב בנוקיה, המשטרה יצרה קשר עם אירגוני האוהדים והזהירה כי לא תסבול הפרות סדר

יום ראשון 18 ינואר 2009
שלמה חסיד
הידיעה הבלעדית שפורסמה ביום חמישי ב-telesport על כך שאוהדי מכבי ת"א ומכבי חיפה בכדורסל חיממו ביניהם את האווירה לקראת המשחק בין הקבוצות הערב, הדליקה נורה אדומה אצל המשטרה, שנערכת בכוחות מתוגברים על מנת למנוע מהאוהדים להתפרע.

במשטרה גם יצרו קשר עם ארגוני האוהדים של חיפה ומכבי והודיעו שלא יסבלו הפרות סדר במשחק הערב.

מפקד מרחב יפתח, ניצב משנה צ'יקו אדרי אמר הבוקר ל-telesport: "התקבל אצלנו מידע שאוהדי מכבי ואוהדי חיפה מתכוננים להתגושש, אבל אני לא מציע להם לנסות אותנו. יש לנו כוחות יס"מ שידעו איך לטפל במתפרעים, דיברנו עם נציגי האוהדים, הבהרנו להם שלא נסבול הפרות סדר, אני מאמין שהמשחק יעבור בשלום ואנו ערוכים לכל תרחיש".

ניר פרצלינה, מנכ"ל היכלי הספורט אמר: "אנו לוקחים את העניין לתשומת ליבנו ונערכים בכוחות מתוגברים לקראת המשחק. לא ברור לנו מאיפה הגיעו הידיעות האלה, שכן בין שני מחנות האוהדים האלה, לא אמורה להיות יריבות מיוחדת וגם אם היו התקלויות בכדורגל, לא ברור אם וכיצד זה חילחל לכדורסל. בכל מקרה המידע התקבל ואנחנו ערוכים לכל תרחיש".

ע. הקב"ט של מכבי ת"א אמר: "המידע נבדק על ידינו, עד כמה שידוע לנו מי ששם את ההודעות באינטרנט אלו לא מנהיגי האוהדים אלא ילדים שניסו לעורר פרובוקציה, אבל בגלל שהיה מידע מוקדם אנחנו לוקחים את העניין לתשומת ליבנו ונטפל בו כדי שלא יהיו התפרעויות".

צילום: MACCABIFANS

למצולצמים אין קשר לתוכן הכתבה

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק