גאידמק נפגש עם רוכש לביתר

רוכש פוטנציאלי לבית"ר י-ם נפגש עם ארקדי גאידמק והציע לשלם 15 מיליון שקלים עבור המועדון והבטיח תקציב של 40 מיליון שקלים. ארקדי בודק היבטים משפטיים למהלך

יום שני 19 ינואר 2009
אשר גולדברג
ארקדי גאידמק לא יהיה הבעלים של בית"ר י-ם בעונה הבאה. ארקדי ימכור את האלופה היוצאת או שיוביל את המועדון לניהולו של כונס נכסים. הכותרת של הימים האחרונים היא מו"מ המנהל גאידמק עם רוכש רציני, המעוניין מאוד לרכוש את בית"ר.

הרוכש ושניים מעוזריו קיימו בשבוע שעבר פגישה חשאית עם גאידמק במוסקבה. בפגישה הודיע האיש כי הוא מוכן לרכוש את המועדון ב-15 מיליון שקלים והבטיח שיעמיד קבוצה שתקציבה יהיה 40 מיליון שקלים.

תכנית הקיצוצים של המועדון מוכנה לצאת לדרך, לאור העובדה שסך התחייבויותיו של ארקדי לשחקנים ולשאר הגורמים במועדון, עומד על 75 מיליון שקלים.

מקורב למהלך אמר לטלספורט: "הנושא רציני ויכול לקרות בתוך פרק זמן קצר של עד 10 ימים. יובהר לכל מי שמחזיק בחוזה או בהתחייבות כספית עתידית - שעדיף לו להתפשר או לקצץ." הגורם גם מודע לאפשרות פחות סימפטית: "בית"ר תעבור לניהול כונס נכסים במידה ולא תצא לפועל תכנית ההבראה. עובדה זו תגרום נזק לשחקנים ולנושים - שיקבלו רק פירורים מההכנסות".

הערפל סביב המועדון צפוי להתפזר רק לכשישוב גאידמק מרוסיה וישמיע קולו בנושא מועדון בית"ר ירושלים - ועתידו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק