איכות אינה מילה זרה לנו

במשחקו ה-700 במדי מכבי חיפה הפסיד אלון חרזי עם קבוצתו למכבי פתח-תקווה אך הבלם הוותיק משוכנע שהדרך עוד ארוכה ושהיכולת המשכנעת תשוב

יום שני 19 ינואר 2009
אשר גולדברג
במכבי חיפה חוזרים לאימונים ומתחילים להתכונן לקראת משחק הליגה בשבת מול בני-סכנין. אם לא די ההפסד לרוני לוי, במכבי חיפה גם יכולים להצטער על כך שהרסו את החגיגה לבלם הוותיק אלון חרזי, שערך את הופעתו ה-700 במדי הקבוצה ביום שבת האחרון.

אלון חרזי התראיין הבוקר ואמר על המשחק: "ההפסד לפ"ת גבה מחיר מסוים אבל יש לנו חלק בכך, עשינו הכל לא נכון. אמנם שיחקנו גרוע אבל אני מכיר קבוצות רבות שהיו מתחלפות איתנו כיום. שוכחים ששיחקנו בגביע הטוטו באמצע השבוע מול הפועל תל-אביב והצגנו יכולת טובה. לא היה לזה המשך והיכולת בפתח-תקווה אינה משקפת את המצב הכללי".

חרזי המשיך ואמר לגבי המשך העונה: "כבר הוכחנו השנה שאיכות אינה מילה זרה לנו. את משחק הליגה בשבת מול סכנין אני מחשיב כמשחק החשוב ביותר העונה, שם נוכל לחזור להפגין את יכולתינו".

במכבי חיפה הצליחו להקדים את שעת המשחק בשבת לשעה 17:00, הבקשה מצד מכבי חיפה נשלחה עקב משחקה של קבוצת הכדורסל ברוממה מאוחר יותר באותו היום. לפני האימון כינס אלישע לוי את שחקניו ואמר: "הרימו את הראש, אנו מודעים למשחק החלש בפ"ת והביקורות לגיטימיות. כמו שידענו להיות יחד נדע גם להשתפר גם אחרי הפסדים" 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק