מכבי תא תשודר בתשלום?

ראשי מכבי תל אביב הפסיקו את המו"מ עם ערו. 10 ועברו לנהל מו"מ עם ערוץ הספורט שעשוי לשדר את משחקי היורוליג בערוץ בתשלום. במקביל מתנהלים מגעים עם צ'רלטון

יום חמישי 11 יוני 2009
אשר גולדברג
 ראשי קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב פתחו במו"מ עם ערוץ הספורט בנוגע לשידור משחקי הקבוצה ביורוליג בערוץ. ייתכן כי ראשי ערוץ הספורטȠיחליטו לשדר  את המשחקים בעורץ בתשלום ספורט 5 פלוס לייב.

אם ערוץ הספורט ירכוש את זכויות השידור של משחקי היורוליג, הוא יעמיד את שידורי מכבי תל אביב במוקד  שידורי הערוץ, יחד עם משחקי ליגת האלופות. ערוץ הספורט איבד בשניӝ האחרונות לא מעט מנכסיו לחברת צ'לרטון והחשש הגדול אצל ראשי ערוץ הספורט הוא שצ'לרטון תרכוש את שידורי מכבי תל אביב באירופה.

ההתפתחות האחרונה הגיעה לאחר שראשי מכבי תל אביב הפסיקו את המו"מ עם ערוץ 10. הצעת ערוץ 10 הייתה נמוכה מהמצופה ונראה כߙ בערוץ 10 החליטו לוותר על שידורי מכבי תל אביב, אחרי שנתיים.

במקביל נעשים גישושים עם עם נציגי צ'רלטון. אם צ'רלטון תרכוש את זכויות מכבי תל אביב, ימכרו השידורים בוודאות בתשלום במסגרת שידורי הערוץ.

מכבי תל אביב שודרה מאז ומעולם בערוץ פתוח, במרבית השנים בערוץ הראשון ובשנים האחרונות גם בערוץ 10. בשנת 1994 שיחקה מכבי תל אביב גביע קוראץ' והמשחקים שודרו בערוץ 2.

תגובות

טלספורט בפייסבוק