נמני: כל האחריות עליי

ראשי מכבי ת"א כבר הבהירו לאבי נמני שיהיה המאמן הראשי גם בעונה הבאה. נמני מתייצב בראש המערכת ומבהיר בראיון מיוחד: "מאז שהסכמתי לקחת את הקבוצה, האחריות היא רק עליי. גם שחקנים עם חוזה ישוחררו"

יום רביעי 21 ינואר 2009
אשר גולדברג ואורית מרום

מכבי תל אביב מוותרת ככל הנראה על הליגה והכיוון שלה הוא לבנות קבוצה חדשה, קבוצה מכביסטית לעונה הבאה. אבי נמני, שבשבועות האחרונים מופנים אליו חצי ביקורת לא הוגנים וללא חשיבה, מבהיר בראיון ל- TELESPORT מה קורה, מה יקרה ולוקח על עצמו את הכל, לטוב ולרע. וכבר עכשיו ברור, נמני יהיה המאמן של מכבי תל אביב גם בעונה הבאה.

אבי נמני מדבר בבהירות, ושימו לב לציטוטים שלו שמפזרים עשן ומבהירים מה קרה, מה קורה ומה יקרה. נמני: "אחרי שהסכמתי לקחת את מכבי תל אביב מהמחזור התשיעי, האחריות היא רק עליי, על אבי נמני. עד המחזור השמיני היה למכבי תל אביב מאמן (רן בן שמעון) שהיה הסמכות העליונה. הוא שהתווה את הדרך, והוא שבחר את השחקנים. אבל מהיום שקיבלתי את התפקיד החדש, אני מדגיש שוב- האחריות היא אך ורק עליי. לא על אביב בושינסקי ולא על עוזי שעיה. למי שיש טענות, שיפנה אותן רק אליי".

לתוצאות ספורט בזמן אמת התקשר 0545560560

מה המטרות העונה?

"שיהיה ברור, החלטנו לפני חודש וחצי לבנות תוכנית ארוכת טווח, שהפירוש שלה לסיים את העונה הנוכחית בכבוד, לשנות מחשבה ולהכין את מכבי תל אביב לעונה הבאה עם שחקנים מחוייבים, מכביסטים, שהקהל והאוהדים הרבים שלנו יתחברו אליהם אני אאמן בעונה הבאה ונעשה את השינויים שצריך".

ידוע שמחלק מהשחקנים אתה לא מרוצה, אבל להם יש חוזים ארוכי טווח

 "במכבי תל אביב לא יהיו שחקנים גם אם הם תחת חוזה, כי רק מי שמחוייב מי שמתאמץ ומי שאכפת לו מהקבוצה, מהאוהדים ומהמילה 'מכבי תל אביב' ישאר".

מתי נראה שוב את מכבי הגדולה?

""שיהיה ברור, זה לא הוקוס פוקוס. זה לוקח זמן, וזה יקרה בצורה מסודרת, ואתם רואים שהדברים קורים. שחקנים עוזבים, יעזבו ואחרים כבר בדרך. נחתים בקרוב שניים או שלושה שחקנים חדשים. המשימה היא להכניס שחקנים צעירים שגדלו במועדון, שיש להם מחוייבות לקבוצה מקבוצות הטרום דרך הדשא והזיעה של קרית שלום".

אתה בטוח שזה נכון לבסס את הקבוצה על שחקנים צעירים?

" אנחנו לא נשלב את הצעירים בכוח, לא נזרוק אותם לאש ונפיל עליהם אחריות. זה יהיה במינון נכון, ובצורה נכונה ויש שחקנים שאני רואה אותם כבר בעונה הבאה עם הסמל של מכבי תל אביב בגאון ובאהבה מובילים את הקבוצה קדימה". 

בינתיים האוהדים איתך

"מכבי תל אביב הוא מועדון מיוחד, עם אוהדים שאין כמוהם. המחוייבות היא ענקית אליהם. ולכן, לא צריך להתייחס לחורשי רעות ולאנשי מזימות שממציאים וחושבים שהם יודעים הכל. אני מאמין במכבי תל אביב, שניידר מאמין במכבי תל אביב וגם שדרת הניהול מאמינה במועדון. אתם תראו שמכבי תל אביב תהיה ראש החץ הצהוב".

ובכל זאת אתה מבין שהאוהדים כועסים

"אני מודע לכך שהקהל של מכבי תל אביב עובר ימים לא קלים, אני יודע את זה וזה כואב לי מאוד. אבל בקשה אחת יש לי אליהם, שיתאזרו בסבלנות. המועדון הזה שכולנו כל כך אוהבים עוד יידע ימים יפים. הקבוצה זקוקה עכשיו יותר מתמיד לתמיכה שלהם, ואני מבטיח שהשלד שנבנה פה, יצעיד את המועדון לימים יפים יותר".

לתוצאות ספורט בזמן אמת: 0545560560

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק