שער לראנספורד מול מאלי

החלוץ הגנאי של מכבי חיפה מככב במדי נבחרתו וכבש את אחד השערים מול מאלי. יעקב שחר זועם על שחקני מכבי חיפה ומאיים בהדחות

יום חמישי 22 ינואר 2009
אשר גולדברג

מכבי חיפה נמצאת בתקופה רעה מאוד בליגה. היא מתקשה מאוד לכבוש לאחרונה ולא מנצחת. בחיפה בוודאי שמחים לראות את הביצועים של אוסי ראנספורד מעבר לים.

החלוץ הגנאי שחתם לא מכבר על חוזה ארוך טווח במכבי חיפה, כבש אתמול את אחד השערים לזכות הנבחרת הצעירה של גאנה בניצחון 0:2 על מאלי.

מחר תתמודד גאנה מול רואנדה החלשה, כאשר ניצחון במשחק הזה יעלה אותה לחצי גמר גביע אפריקה.

יעקב שחר זועם

שבוע לא קל עובר על מכבי חיפה. בשבת הפסידו הירוקים למכבי פתח-תקווה של רוני לוי ומאז הכותרות על מריבות פנימיות וביקורת כלפי שחקני הקבוצה רק גוברות.

אתמול בבוקר (רביעי) הגיע יעקב שחר לאימון מכבי חיפה על מנת להרגיע את המערכת ולהחדיר מוטיבציה לקראת משחק הליגה בשבת מול בני-סכנין.

יעקב שחר קיים מספר שיחות אישיות עם חלק מהשחקנים וכן עם מאמן הקבוצה, אלישע לוי. שחר אמר :"כל השבוע רק התעסקתם בתקשורת וברוני לוי, לא התאמצתם במשחק. אני מקווה שלא ניפגש בשבוע הבא שוב פעם אחרי יכולת כזאת כי זה כבר יהיה פחות נעים. אני משקיע מיליוני שקלים ורוצה להנות. לא רוצה לעזוב בגללכם את הקבוצה".

על רוני לוי אמר שחר לשחקניו: "היה אפשר להתייחס לרוני לוי ולא להתעלם ממנו. אפשר היה גם לתת זר פרחים. לא אהבתי את ההתנהגות".

 למרות כל זאת, סיים יעקב שחר את השיחה באווירה טובה ודרש ניצחון בשבת על בני-סכנין. לאחר מכן ערך מספר שיחות אישיות. כמו כן עקץ את שחקניו כשאמר: "עכשיו לכו תדליפו לעיתונאים, אם הייתי רוצה שהם ידעו מהשיחה הייתי קורא להם".

לתוצאות ספורט בזמן אמת: 0545560560

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק