סלע ניצח, פאר הודחה בזוגות

שלוש מערכות הספיקו לדודי סלע כדי לנצח את ויקטור הנסקו 3:6, 3:6, 2:6 ולהעפיל לשלב השלישי באליפות אוסטרליה הפתוחה לראשונה בקריירה. שחר פאר הפסידה גם בזוגות וסיימה דרכה באוסטרליה

יום חמישי 22 ינואר 2009
מערכת TELESPORT

עוד הישג מרשים לטניסאי מספר 1 בישראל, דודי סלע, נרשם הלילה (רביעי) לאחר שזה ניצח את הרומני ויקטור הנסקו המדורג 44 בעולם 3:6, 3:6, 2:6 והעפיל לשלב השלישי באליפות אוסטרליה הפתוחה.

סלע כהרגלו לא התרגש מהמעמד והמשחקון הראשון הצהיר על כוונותיו במשחק כאשר הוא מוביל לאורך המערכה והנסקו משווה. במצב של 2:2 ברח סלע עם שני משחקונים כאשר הרומני מצמצם ל 4:3. עוד שני משחקונים של הישראלי 0:1 במערכות.

המערכה השנייה הייתה זהה לראשונה כאשר דודי סלע מנצל את המומנטום ומהצד השני מראה הנסקו סימני עייפות.  סלע ניצל מספר רב של טעויות לא מחויבות של יריבו והמערכה השנייה הסתיימה גם היא בניצחון ישראלי 3:6.

את המערכה השלישית פתח דודי סלע בסערה ולאחר 1:1 במשחקונים שבר סלע עם שלוש משחקונים רצופים. הנסקו עוד הצליח לצמצם עם משחקון משלו אבל מכאן היה זה סלע עד לניצחון, 2:6 במשחקון השלישי ו0:3 חלק ומעורר כבוד.

חשוב לציין שדודי סלע הוא הישראלי הראשון שעולה לשלב השלישי באליפות אוסטרליה הפתוחה מאז שעשה זאת עמוס מנסדורף. בסיבוב השלישי יפגוש סלע את פינאליסט הטורניר אשתקד, ג'ו טסונגה הצרפתי.

פאר סיימה דרכה באוסטרליה

שחר פאר סיימה הבוקר את דרכה באליפות אוסטרליה ויכולה לרשום לעצמה עוד טורניר מאכזב בו היא לא מצליחה לשחזר את היכולת הטובה שלה.

פאר, שהפסידה כזכור בסיבוב הראשון של היחידות לקרולינה ווז'ניאקי הדנית, הפסידה היום בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות, כאשר הפעם היא שיתפה פעולה עם ווז'ניאקי, מה שלא עזר לה להשיג ניצחון.

פאר ו-ווז'ניאקי נכנעו ללא תנאי בשתי מערכות לצמד הרוסיות אלה קודריווסבה וקטרינה מקארובה 6:3,6:2. 

פאר שקיוותה לחזור לעצמה בטורניר הגראנד סלאם, שוב מוצאת את עצמה בדרך הביתה מוקדם מהצפוי.

 צילום: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק