מכבי לא תשקיע בחיזוק

הצהובים לא מתלהבים מאף שם שנזרק לאוויר ומוזכר כמועמד למכבי. שמעון מזרחי: "כרגע אין אף מועמד מתאים". מכבי תחליף את מרקוס פייזר, אם יימצא מועמד מחליף מתאים

יום חמישי 22 ינואר 2009
שלמה חסיד

במכבי ת"א לא ישקיעו כסף נוסף בחלון ההעברות הנוכחי. בעלי הקבוצה, שהעמידו הקיץ את התקציב הגבוה ביותר של מכבי בכל הזמנים ונכוו קשות מהעונה הטרגית שעוברת עליהם, לא מתלהבים מהשחקנים שהסוכנים תאבי העמלות מנסים להדביק להם בפגרה הנוכחית. 

בקבוצה הגיעו למסקנה שבמצב הדברים הנוכחי, אין טעם להיכנס להרפתקאה כלכלית, הכרוכה בהבאת שחקנים שייקח להם פרק זמן נוסף של התאקלמות, בתוך סיר הלחץ המבעבע הקרוי מכבי ת"א.

בקבוצה גם נוטים להתבדח על חשבון העיתונאים שממלאים את אמצעי התקשורת בפירסומים של שמות שמועמדים לקבוצה.

פיני גרשון, מאמן מכבי ת"א שולל כל שם שהוצע לקבוצה: "בינתיים אנחנו עוזרים לכל מיני שחקנים ברחבי היבשת לשפר עמדות מול הקבוצה שלהם. פתאום הם מקבלים את הכסף שלהם בזמן  ואפילו מעבר לכך. אולי שישלחו לנו קצת אחוזים על העזרה שאנחנו נותנים להם"

שמעון מזרחי: "מה שמתפרסם בתקשורת זה הכול ספקולציות, כרגע אין מועמד שמתאים למכבי". 

יחד עם זאת, אם מכבי ת"א תחליט להיפטר ממרקוס פייזר, לו יש סעיף יציאה בשבועיים הקרובים, היא תחסוך רבע מיליון דולר וקיימת אפשרות שמכבי תצרף שחקן אחר אם הוא יימצא מתאים ואם הקבוצה שלו לא תדרוש עליו דמי יציאה.

יש לציין כי השמות שנזרקים כרגע לחלל האוויר, לא ממש מגרים את תיאבונו של פיני גרשון, שאחרי שנכווה עם העיסקה הכושלת של אלטון בראון, יבדוק בציציות כל זר חדש שיוצע לו.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק