שכטר בתוכניות מכבי חיפה

מכבי חיפה מעוניינת בחלוצה של מכבי נתניה, איתי שכטר כחיזוק לקראת מוקדמות ליגת האלופות. אלירן עטר וברק יצחקי מתӨחקים מהאלופה

יום ראשון 14 יוני 2009
אשר גולדברג

מכבי חיפה מתקשה להעביר לשורותיה את ברק יצחקי מבית"ר ירושלים ואת אלירן עטר מבני יהודה. בסוף השבוע הבהירו בבני יהודה כי עטר מיועד לעבור בתום העונה הקרובה ישירות לאירופה ואין כוונה שישחק בקבוצה בישראל, בטח שלא במחירĠשל השוק הישראלי היום.

גם ברק יצחקי הוא העברה יקרה ביותר. במכבי חיפה לא מוכנים לשלם 1.3 מיליון יורו, כששכרו של החלוץ הוא חצי מיליון יורו לעונה, כפול חוזה לארבע שנים. המהלך הבא של מכבי חיפה, הוא לנסות להעביר את איתי שכטר ממכבי נתניה והדבר ייעשהĠכבר במהלך השבוע, עם נחיתתו מחו"ל של המאמן אלישע לוי.

גם במצבת הזרים, ממתינים בחיפה לסיום משחקי הקונפדרציות ועל הפרק שני שחקני נבחרת דרום אפריקה. הבלם קומולו והחלוץ פארקר, כשהכוונה לבנות קבוצה שמבוססת על זרים מאותה מדינה.

ככלĠהנראה אחד הזרים מדרום אפריקה, טמביקושי פנטיני או פטר מסיללה ישוחררו במידה ותהיה להם הצעה מקבוצה מאירופה.  המגן רוני גפני יקבל בתוך מספר ימים תשובה האם הוא משוחרר מהקבוצה, על פי דרישתו. גפני מבוקש ע"י מאמן הפועל ב"ש, גיא עזורי שמחפש מגן שמאלי ישראלי לסגל שלו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4