דרבי לא חוקי

כדורסל נשים: שרי סאם קלעה סל לא חוקי בסיום, שהוליך את בנות השרון לניצחון 66:68 על אלקטרה רמה"ש בדרבי, שהוציא את אוסטפלד מהכלים. רמת חן לא עוצרת, רמלה בקושי ואשדוד חוזרת לעצמה

יום חמישי 22 ינואר 2009
שלמה חסיד

לאחר סיום הפגרה הארוכה, חזרה ליגת העל לנשים לפעילות. במשחק המרכזי, השיגו בנות השרון ניצחון לא מוצדק 66:68 בדרבי על אלקטרה רמה"ש, בזכות סל מפוקפק שנקלע אחרי הזמן החוקי. רמת חן השיגה ניצחון משכנע 42:91 על הפועל ת"א. אליצור רמלה ניצחה 62:73 את חולון. 

בנות השרון - אלקטרה רמה"ש 66:68

אין כמו דרבי לחזור לעניינים דיי מהר. הרבע האחרון היה צמוד לכל אורכו, שתי הקבוצות כבר חיפשו נקודת זינוק, אבל זה היה קשה מנשוא. בסופו של דבר במצב שוויון 66:66 יצאו בנות השרון למתפרצת, שהסתיימה בסל בשנייה האחרונה של שארי סאם, שהתברר לאחר מכן, שנקלע לאחר הזמן.

למרות הזעם והכעס של אורנה אוסטפלד ושחקניות אלקטרה רמה"ש, זה לא עזר במהומה, והשופטים הכריזו ניצחון לבנות השרון. סאם הוליכה עם 15 נק' בבנות השרון, פרקינס עם 25 בשורות אלקטרה. 

שיקו פלאח אמר בסיום המשחק: "אני לא מתעסק עם החלטות אחרונות. שיחקנו כדורסל לא טוב,  הם באו ושיחקו 40 דקות איזורית, זה תקע לנו את המשחק. גם בהגנה ובחצי הראשון היינו יותר טובים.  אין לנו הרבה זמן עד יום שני, אבל אחרי ניצחון נבוא יותר מעודדים".

קפטנית רמה"ש, ליעד סואץ:"זה היה ברור שהצופר נשמע לפני הזריקה. השופטים ברחו ישר אחרי השריקה. הם ידעו שההחלטה לא נכונה, חבל לנו. צריכות להסתכל על עצמנו ומה עשינו לא נכון. חבל חבל".

קולעת סל הניצחון המעורער, שרי סאם אמרה בסיום: "אני רק רצתי וקלעתי, לא שמתי לב מתי היה את הציפצוף לסיום המשחק. כולנו שיחקנו בסדר, לא הכי טוב, יש מה להשתפר. יש לנו את המשחק ביום שני, עם רמת חן ואנחנו מקוות להצליח". 

הפועל ת"א - מכבי רמת חן 91:42

הפועל תל אביב החלשה לא יכלה אל מול מחזיקת הגביע, מכבי רמת חן המצויינת, שפשוט התעללה ביריבה ולא העניקה רחמים יוצאי דופן, כאשר מיכל אפשטיין הוליכה עם 17 את האורחת. בהפועל ת"א רוג'רס הוליכה עם 24 שקלע מעל כחצי מהנקודות של המפסידה. 

אליצור חולון - אליצור רמלה 73:62

אליצור רמלה ממשיכה בשלה ושומרת על המקום בצמרת, בזכות משחק מצויין של קטיה לויצקי עם 21 נק'. בלווין הוסיפה 14 נק'. בשורות חולון ווקר קלעה 18 נק'. 

מכבי אשדוד - בני יהודה 73:91

אשדוד חזרה לשחק במגרשה לאחר תקופת המלחמה הלא פשוטה. אשדוד השיגה ניצחון שמיני העונה, כאשר לא התקשתה מול הכתומות מהשכונה.

במשחק נוסף גברה אליצור נתניה 96:100 על מכבי תל כביר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק