במכבי חיפה משדרים לחץ

מאמן הירוקים, אלישע לוי, צפוי לערוך מספר שינויים בהרכב של חיפה, אך יקבע אותו רק סמוך למשחק. שחקן בקבוצה: "צריך לנצח בקלות את סכנין, אבל המערכת במועדון משדרת לחץ שמשפיע"

יום שישי 23 ינואר 2009
אשר גולדברג

מכבי חיפה מתפקדת תחת לחץ. כל הניסיונות של השחקנים והצוות המקצועי לשדר עסקים כרגיל, אינם עולים יפה.

התוצאות המאכזבות לאחרונה, והיכולת החלשה במשחק האחרון מול מכבי פ"ת, הכניסו את המערכת ללחץ גדול וגרמו לנשיא יעקב שחר לנזוף בשחקנים שלו.

שחקן במכבי חיפה מדבר על הלחץ והמשחק מחר מול בני סכנין: "מכבי חיפה צריכה ואמורה לנצח את בני סכנין בקלות בקרית אליעזר, אבל כשהמועדון משדר לחץ מלמעלה זה נדבק בכולנו ומשפיע. יש למכבי חיפה קבוצה של אליפות, אבל ברור שאפילו תוצאת תיקו נגד סכנין תגרום לכותרות שיעשו נזק בשבוע הבא".

המאמן אלישע לוי מנסה להחזיר לאימונים את שמחת החיים שאבדה לאחרונה ומנסה להדביק את השחקנים שאיבדו את החיבור, אבל הפרצופים, בעיקר של יניב קטן, ליאור רפאלוב, דקל קינן וכל שדרת הרכש הזר מראים שמשהו קורה במכבי חיפה. 

אלישע לוי מקיים שיחות אישיות עם חלק מכוכביו, אבל אינו מוצא את הסיבה להעלמותם של ג'ון קולמה, פאנטיני ובעיקר של יניב קטן.

המאמן צפוי לבצע מספר שינויים בהרכב, אך רק בהתייעצות עם עוזריו יחליט לוי אם לזעזע כבר מחר ולהוריד לספסל את כיאל, רפאלוב וקרופניק המאכזבים.

הבלם הניגרי אנדרסון ווסט, יחליט במהלך השבוע הקרוב אם לחתום למספר חודשי ניסיון, בהם יכולה חיפה להיפרד ממנו בסיומו של כל חודש.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק