מתיאוס ויאמר גערו בשחקנים

אסיפת השחקנים של מכבי נתניה באימון יום שישי יצאה משליטה. הבעלים והמאמן גערו בשחקני הקבוצה שאמרו: "הם השתגעו, זה היה מביך ובטח שלא ככה מתכוננים לקראת משחק עונה בבלומפילד"

יום שישי 23 ינואר 2009
אשר גולדברג
אסיפת השחקנים של מכבי נתניה לקראת משחק הליגה ביום שני מול הפועל תל-אביב יצאה מכלל שליטה. בתחילת השיחה הבעלים דניאל יאמר עוד נשמע רגוע ואמר כי הפער הוא רק נקודה, למרות שמכבי נתניה נראית פחות טובה מהיריבות מכבי חיפה והפועל תל-אביב, ואז הבעלים והמאמן יצאו משליטה.

דניאל יאמר החל לגעור בשחקניו ואמר: "אבי כנפו זה שחקן שהתחנן לבוא למכבי נתניה. תעמוד. תלמדו ממנו. אין לכם בושה, תילחמו על ההרכב".

יאמר ירה גם אל עבר שחקנים בצורה אישית ולטל מעבי אמר: "אם אתה רוצה ללכת להפועל פתח-תקווה, לך". כמו כן צעק על גואטה וימפולסקי בהתאמה: "תפסיק לבכות לי. אתה רוצה? לך לראובן תשחק אצלו".

גם לותר מתיאוס הצטרף ולא חסך במילים: "אתם לא מקצוענים, אתם מוזמנים לעוף מפה. קלמי סבן קם כל לילה לילדה שלו וככה זה נראה, הוא לא מתאמן".

גם הקפטן לירן שטראובר קיבל ביקורת מהמאמן: "אתה מתאמן יום כן יום לא. אני אקרע אתכם ב-2 אימונים ביום, מי שלא רוצה מוזמן לעזוב".

שחקנים במכבי נתניה דיברו לאחר האסיפה הקשה ואמרו: "זה היה מביך, ככה לא מעירים אותנו לקראת משחק. בטח לא משחק עונה בבלומפילד". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק