0

מכירת חיסול הולנדית בריאל

ריאל מדריד שלחה פקס לקבוצות הבכירות בפרמייר-ליג, ובו רשימה של 9 שחקנים אותם היא מעוניינת למכור. רוד ואן ניסטלרוי ורובן בין התשעה. מילאן רוצה את אט'ו ו-ויקטור ואלדז מברצלונה

יום שלישי 16 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 אחרי שהשקיע יותר מ-150 מיליון פאונד עבור רכישתם של שני כוכבי העל, כריۡטיאנו רונאלדו וקאקה, פלורנטינו פרז מנסה לפנות מזומנים לקראת הרכישות הבאות שלו.

"הגארדיאן" הבריטי מפרסם היום שריאל מדריד שלחה פקס לקבוצות מהפרמייר-ליג עם רשימת חיסול של לא פחות מ-9 שחקנים אותם היא מעמידה למכירה. 

ביӟ השחקנים המצויינים ברשימה, נמצאים גם ההולנדים אריאן רובן, השחקן המצטיין של ריאל בעונה החולפת ורוד ואן ניסטלרוי, שהוליך את ריאל לשתי אליפויות בשתי העונות שקדמו לעונה החולפת.

מלבד רובן ורוד ואן ניסטלרוי, גם יתר ההולנדים של ריאל, ווסלי שניידר, רפאל ואן דר וארט, קלאס יאן הונטלאר ורויסטון דרנטה נמצאים ברשימת החיסול, יחד עם המגן הארגנטינאי גבריאל היינצה, מהמדו דיארה וחאבייר סאביולה.

אט'ו וואלדז על הכוונת של מילאן

אחרי שמכרה את קאקה, הכוכב הכי גדול שלה ߜריאל מדריד ושיקמה מעט את מצבה הכלכלי, מילאן מנסה לחזק את הסגל שלה, שזקוק לחיזוק רציני כדי להאבק על האליפות מול אינטר בעונה הבאה.

עיתון הספורט הנחשב בברצלונה מדווח שלאונדרו, מאמנה הברזילאי של מילאן ינסה מעוניין בסמואל אט'ו, חלוצה הקמרוני של ברצלונה, כמו גם בויקטור ואלדז השוער שלה.

שני השחקנים עדיין לא חתמו על חוזה חדש בברצלונה וחוזיהם מסתיים ב-2010, כך שברצלונה תעדיף למכור אותם כבר הקיץ, כדי לקבל עליהם מזומנים.

צילום: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק