ריברה סירב להיבחן ושוחרר

החלוץ הבוליבאני סירב להיבחן ושוחרר ממכבי ת"א. אבי נמני ושניידר מתואמים והחלו בתוכניות לעונה הבאה, אותה אמור אבי נמני להמשיך לאמן. סמואל גודווין יהיה המוחתם הראשון על חשבון דולי ג'ונסון

יום ראשון 25 ינואר 2009
אשר גולדברג
חואן ריברה, החלוץ הבולביאני שהגיע מקבוצת לה-פאז בסוף השבוע למבחנים במכבי ת"א, שוחרר מהקבוצה לאחר שסירב להיבחן.

החלוץ דרש בחוזה מיידית ללא כל מבחן מראש וכשנודע לו שלא יוחתם ללא התרשמות הציב אולטימום. ראשי מכבי ת"א בתגובה החליטו לשחרר את החלוץ.

במכבי תל-אביב יכולים לנשום לרווחה לאחר ניצחון החוץ מול הכח עמידר רמת-גן, 1:0, משערו של מאור בוזגלו. השער הגדיל את יתרונה של מכבי תל-אביב ל-8 נקודות מהאחרונה בטבלה ושבר את רצף שבעת המשחקים ללא ניצחון.

מי שעוד אמור להיחתך מהקבוצה הוא הקשר האחורי של הקבוצה דולי ג'ונסון, שהתעמת עם המאמן של הצהובים במהלך הפסקת המשחק בווינטר.

ג'ונסון מתקשה לשחזר את היכולת הטובה מסולנה, אותה תפוקה שהנחיתה אותו בקריית שלום. גם במשחק אמש ג'ונסון לא היה מעורב והירבה לאבד כדורים, עובדה שקוממה את נימני במהלך המחצית הראשונה.

סמואל גודווין, קשר ניגרי המשחק באוקראינה, צפוי להיות המוחתם הראשון של מכבי תל-אביב על חשבון הליברי, דולי ג'ונסון. הקשר הניגרי אמור לסכם את תנאיו כבר היום. כמו כן במכבי תל-אביב מקווים לסיים מחר מו"מ עם חלוץ זר נוסף, כשהנבחנים בקבוצה בימים האחרונים אינם מרשימים עד כה.

בעלי הקבוצה, אלכס שניידר הנמצא בקנדה, מתואם עם אבי נמני בכל המהלכים הנעשים בקבוצה ובין השניים קיים שיתוף פעולה מלא. נמני ושניידר כבר החלו את ההכנות לעונה הבאה ובהם מתנהלים שיחות עם שחקנים על הצטרפות לקבוצה מהעונה הבאה, כאשר גם בחלון ההעברות הנוכחי יחתמו כ-2 זרים עם עתיד להמשיך.

הבעלים אלכס שניידר מרוצה משחרור השלישייה הצרפתית, יאניק קמנאן, רודי חדד וג'ונתן אסוס שבדרך החוצה, ומשבח את התנהלות נמני על שחרור השחקנים שהיוו נטל כבד על קופת המועדון לעומת תרומתם העונה.

בנושא שמעון אבוחצירה, לאחר שהפועל פתח-תקווה הודיעה היום שהחלוץ אינו הולך לשום מקום, אצל הצהובים מקווים מחר או לכל המאוחר ביום שני בבוקר לראות לאן מתקדם נושא רכישת החלוץ המוכשר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק