האלופה פתחה את העונה

שבועיים בלבד אחרי שזכתה באליפות, מߛבי חיפה החלה את עונת 2009/10 באימון פתיחה ללא שחקני רכש חדשים. אלישע לוי: "יש לנו כוונה להתחזק בכל החוליות, זה לא פשוט להביא שחקנים בצורה כל כך מהירה"

יום שלישי 16 יוני 2009
אשר גולדברג

מכבי חיפה החלה היום (שלישי) את עונת 2009/10 באימון פתיחה בבת גלים, שבועיים אחרי זכייתה באליפות. הירוקים פתחו בהכנות לקראת מוקדמות ליגת האלופות, שיחלו ב-14 לחודש יולי.

האימון היה נטול שחקני רכש חדשים, בניגוד לשנים קודמות. לא נטלו בו חלק גם פיטר מסיללה וטמבינקוסי פנטיני, המשחקים עם נבחרתם בגביע הקונפדרציות. גם ג'ון קולמה לא לקח חלק באימון. אלון חרזי שותף.

אלישע לוי אמר לפני האימון̺ "יש לנו כוונה להתחזק בכל החוליות. אנחנו נישען על השלד החזק שלנו, הוא התבגר בעוד שנה וחווה אליפות. יש לנו מאגר של שחקני בית שאני לא חושב שיש בעוד קבוצה. לא עבר הרבה זמן, זה לא פשוט להביא שחקנים בצורה כל כך מהירה. האנשים שלנו עושים הכל כדי להתחזק"̻.

המאמן המשיך ואמר: "אני לא יודע עדיין מי יגיע. השחקנים שאנחנו רוצים הם תחת חוזים. נעשה הכל כדי להתחזק. אנחנו עושים הכל כדי שנוכל להיות עם השחקנים שאנחנו רוצים במשחק הראשון באירופה. אנחנו פועלים ואם נמצא משהו, נמשיך".

עߜ היעדים לעונה הקרובה והציפיות מהקבוצה אמר לוי: "מועדון כמו מכבי חיפה תמיד מחויב להתמודד על תארים וגם השנה. נשתדל לשמור את הרגליים על הקרקע. באירופה נעשה הכל כדי להתמודד ולעבור שלבים".

הקפטן יניב קטן הוסיף: "החוۤשה הספיקה, טוב שחזרנו לאימונים. יש לנו סגל מספיק טוב, יש בסיס מצוין של שחקנים. כנראה שיגיע חיזוק. עדיין מוקדם לדבר על ליגת האלופות, בוא נראה מול מי נשחק בסיבוב הראשון".

"יש סגל מצוין וקבוצה חזקה. כל שחקן שאלישע יבחר להביא בטוח ישדרג̠את הקבוצה. כל שנה מכבי חיפה שואפת לכל התארים. גם השנה לא תשמעו הצהרות על אליפות. אנחנו באים לעבוד קשה ולשאוף לכל מה שאפשר".

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1