ברטולי הדהימה את ינקוביץ'

אליפות אוסטרליה: ילנה ינקוביץ', המדורגת מספר 1 בעולם, הודחה הבוקר במפתיע ממלבורן ע"י מריון ברטולי הצרפתיה, שניצחה 1:6,4:6 ורשמה את הפתעת הטורניר. גברים: פדרר ורודיק ברבע הגמר

יום ראשון 25 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
 טורניר הגרנד סלאם באוסטרליה נכנס לשלבים המתקדמים שלו וממשיך לספק הפתעות מרעישות, בעיקר בגיזרת הנשים.

אחרי שהמדורגת חמישית, ונוס ווליאמס הודחה ביום חמישי במפתיע, נפלה הבוקר (ראשון) הפתעת הטורניר עד כה כאשר מריון ברטולי (מדורגת 16 בטורניר) גברה 6:1,4:6 על ילנה ינקוביץ הסרבית, המדורגת 1 בעולם ובטורניר והפייבוריטית הברורה לזכייה בתואר.

ברטולי ניצלה את ההגשות החלשות של ינקוביץ וחבטה ווינר אחרי ווינר. לסרבית לא היתה תשובה והיא נכנעה לברטולי אחרי 82 דקות משחק בלבד.

ברטולי תפגוש ברבע הגמר את המדורגת שביעית, הרוסיה ורה זבונרבה, שגברה בדרבי רוסי על נדיה פטרובה 5:7, 4:6.

גברים: פדרר בקושי

רוז'ה פדרר השוויצרי המדורג 2 בעולם ובטורניר העפיל הבוקר לרבע הגמר אחרי ניצחון קשה מאוד בחמש מערכות על תומאס ברדריץ' הצ'כי המדורג 20 בטורניר.

פדרר פתח רע מאוד והפסיד את שתי המערכות הראשונות 6:4 ו-7:6, אך כמו פדרר הוכיח המון קור רוח ואופי כשחזר עם ניצחון בשלוש המערכות הבאות 2:6,4:6,4:6 כדי לנצח 2:3 במשחק כולו.

פדרר יפגוש ברבע הגמר את מרטין דל פוטרו הספרדי (מדורג 8 בטורניר), שגבר בסיבוב הרביעי על מארין איליץ' הקרואטי (19 בטורניר).

גם אנדי רודיק האמריקאי המדורג שביעי בטורניר, העפיל לרבע הגמר אחרי ניצחון חלק 3:6,1:6,5:7 על טומי רוברדו הספרדי (21 בטורניר). רודיק יפגוש ברבע הגמר את המנצח במפגש בין בגדאטיס הקפריסאי לדיוקוביץ הסרבי.

צילום: גטי אימג'

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק