הורט סיכם במכבי לעונה וחצי

הבעלים אלכס שניידר ישאיר לאבי נמני תקציב של 60 מיליון שקלים גם בעונה הבאה. פרויקט אקדמיית הנוער יתפוס תאוצה. המגן היהודי הנבחן אריק הורט סיכם לעונה וחצי

יום שני 26 ינואר 2009
אשר גולדברג
אוהדי מכבי ת"א יכולים להיות רגועים, בניגוד לפירסומים רבים בשמו, הבעלים אלכס שניידר אינו מתכוון לקצץ בתקציב הקבוצה לעונה הבאה. כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, שניידר ימשיך עם אבי נמני בתפקיד המאמן ויתן לו את כל הכלים בכדי לבנות בקיץ קבוצה חדשה שתאבק על תואר האליפות.

גורם המקורב לשניידר סיפר: "שניידר בא מתוך אהבה ומרצון לתרום לקהילת הכדורגל של מכבי ת"א. הוא יהיה יותר מעורב ואין לו כוונה לגרום לזעזועים. הבעלים מבין שהוסקו מסקנות והתכניות שלו עולות בקנה אחד עם ההנהלה".

שניידר משוחח על בסיס יומי עם אבי נמני שאמור לצאת למספר השתלמויות מקצועיות בספרד, איטליה ואנגליה. שניידר תומך בכל ההחלטות המקצועיות של המאמן ומבחינתו אין בעיה אם שחקנים ששולמו עליהם כסף רב ואינם מספקים את הסחורה - ישלחו כבר בסוף השבוע הקרוב ליציע.

שניידר מתכוון לקדם את פרויקט אקדמיית הנוער של ניר לוין והנושא צפוי לתפוס תאוצה בשבועות הקרובים.

הקשר האחורי הניגרי, סמואל גולדווין, יוחתם בתוך 36 שעות וההמתנה כעת היא לסיכום חיובי במו"מ עם חלוץ זר שאמור לנחות ולחתום בלי מבחנים. החלוץ הנבחן מחוף השנהב אלי דה-קמפוס, ימשיך להיבחן והחתמתו תלויה באופציית החלוץ שצפוי להגיע בקרוב.

במכבי ת"א יהיו מוכנים לתת להפועל פ"ת את ג'ונתן אסוס או דן רומן, עד תום העונה, תמורת הסכמה לשחרר את חלוץ פ"ת שמעון אבו-חצירה.

היום (שני) סיכם בקבוצה המגן היהודי-אמריקאי, אריק הורט, אשר נבחן בקבוצה בחודש האחרון. האמריקאי יכול לשחק גם כבלם ובכך מחזקת מכבי תל-אביב את החלק ההגנתי. הסיכום בין הצדדים הוא לעונה וחצי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק