חוב גאידמק מונע המכירה

מתקיים מו"מ על רכישת הדאבליסטית הישראלית עם שלושה אנשי עסקים שונים, אף אחד מהגורמים אינו מוכן לכסות את התחייבויות גאידמק. אפשרות שהקבוצה תגיע לכונס נכסים

יום שני 26 ינואר 2009
אשר גולדברג

ארקדי גאידמק, ככל הנראה, לא ייפטר כ"כ מהר מהדאבליסטית שלו. למרות מו"מ מתקדם הנערך בשבועות האחרונים עם שלושה אנשי עסקים, החובות אשר צבר ארקדי גאידמק וההתחייבויות לחודש יוני מונעות את השלמת העסקה.

לארקדי גאידמק ישנן התחייבויות לחודש יוני בסך 65 עד 70 מיליון שקלים, סכום אותו הרוכשים הפוטנציאלים אינם מוכנים לשלם. אנשי העסקים השונים מוכנים להעמיד קבוצה אטרקטיבית בעלת תקציב גבוה, אך הדרישה לכסות את חובותיו והתחייבויותיו של ארקדי גאידמק מונעות את השלמת העסקה והתחלת העברת הבעלות.

הכסף הרב עליו התחייב גאידמק נובע מחוזי שחקנים והתחייבויות לספקים שונים ובמידה ולא יימצא פתרון לקבוצה לא תיהיה ברירה אלא ללכת לכונס נכסים, הפתרון המסתמן נכון לעכשיו.

על כרטיסי השחקן של עשרות משחקני בית"ר ישנו צו עיקול וכן ישנה סכנה שבעונה הבאה לקבוצה לא יהיה את מגרש האימונים הקבוע "בית וגן" כיוון שאין אישורי בנייה למתחם  ועל הקבוצה להסדיר זאת עם העירייה.

אם הקבוצה אכן תגיע אל כונס נכסים, מדובר בפעם השניה שתהליך זה יחול על הקבוצה, שנכון לעכשיו הפתרון היחיד למנוע את האפשרות היא במידה ואחד מאנשי העסקים יתחייב על חובותיו של הבעלים הנוכחי, ארקדי גאידמק.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק