מפניארול להפועל פת

איסלאם כנען, המגן השמאלי של פניארול מאורוגוואי, חוזר לישראל ומנסה להרשים את זאב זלצר כדי שיצרפו להפועל פתח-תקווה. כנען: "אני אוכיח את מקומי בליגת העל"

יום שני 26 ינואר 2009
אשר גולדברג
 איסלאם כנען שיחק בעונה שעברה בשורות אלופת אורוגוואי פנאירול, אך העונה הוא לא הצליח בעקבות חילופים מקצועיים במועדון וחזר לישראל.

כנען, לשעבר במכבי חיפה, קיים הבוקר אימון ראשון בהפועל פתח-תקווה וינסה להרשים את המאמנים זאב זלצר ואלי מחפוד כדי שיצרפו אותו במקומו של שוקי נגר ששוחרר.

במשחק האחרון נגד בית"ר ירושלים (0:2) תופקד החלוץ עמנואל בנאיני בעמדת המגן השמאלי. זאב זלצר ואלי מחפוד קיימו אסיפת שחקנים ובה זלצר דיבר על מחוייבות למועדון, על לחימה וביקש מהשחקנים להתאזר בסבלנות בנושא תשלום המשכורת ונתן דוגמא את אלי מחפוד ודני נראון שהיו ב-1992 בקבוצתו וזכו בגביע המדינה, בניצחון 1:3 על מכבי תל-אביב. זלצר סיפר שהתנאים אז היו קשים יותר אבל המחוייבות של השחקנים, מחפוד ונראון בראשם, הייתה כאילו המועדון מעל הכל.

בשבת תשחק הפועל פתח-תקווה בדרבי המקומי מול מכבי. בקבוצה ממתינים להחלטת מכבי חיפה האם לשחרר את הבלם שי מיימון, החלטה שתיפול ביום רביעי במידה ומכבי חיפה תצרף את הבלם הניגרי אנדרסון ווסט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק