באיגוד מגבים את חכמון

דו"ח השופט אלי חכמון, שהרחיק אתמול את מתיאוס הגיע להתאחדות. חכמון טוען: "מתיאוס קילל את הקוון שבתאי נחמיאס". איגוד השופטים: "אנו שבעי רצון משיפוטו של חכמון במשחק

יום שלישי 27 ינואר 2009
אשר גולדברג
לותאר מתיאוס, מאמנה הגרמני של מכבי נתניה, יועמד בפני וועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל וצפוי לקבל עונש הרחקה, בנוסף לעונש על תנאי שעומד כנגדו  מהרחקה קודמת.

דוח השופט, אלי חכמון, הגיע הבוקר להתאחדות ובו נכתב: "בדקה ה-66 דיווח לי השופט שבתאי נחמיאס כי מאמן מכבי נתניה, לותאר מתיאוס, קילל אותו באנגלית "fuck you", ועל כן נאלצתי להרחיקו מתחומי המגרש".

עוד נכתב בדו"ח: "בדקה ה-66 הורחק מאמן הכושר של הפועל ת"א רון ציבלין, לאחר שעזב את ספסל קבוצתו לאזור ספסל נתניה, ודרש להרחיק את שחקן נתניה תוך כדי צעקות לעבר השופטים". 

תובע ההתאחדות, שלום אבן עזרא צפוי להחליט בהמשך היום האם להעמיד לדין את המעורבים בתקרית.

איגוד השופטים פירסם תגובה רשמית לאירועי המשחק אתמול בה נכתב: "אנו שבעי רצון משיפוטו של חכמון והצוות. רמת השיפוט תאמה את רמת המשחק הגבוהה שהציגו שתי הקבוצות".

לעניין טענות נתניה, השופט הרביעי שהתנהל בצורה מקצוענית ועל פי ההנחיות, הרחיק את כל מי שהתנהג בצורה בלתי הולמת משתי הקבוצות, ואין לנתניה אלא להלין על התנהגות בעלי התפקידים שלה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק