סמסון גודווין אינו מרשים

סמסון גודווין הגיע לארץ בכושר גופני רעוע ומתקשה להרשים, החלטה לגביו תיפול ככל הנראה למחרת הדרבי. דה-קמפוס שוחרר, ריברה חלש מאוד, המו"מ עם אבוחצירה תקוע ובעיית החוד של נמני עומדת בעינה

יום שלישי 27 ינואר 2009
אשר גולדברג
הזמן של מכבי תל-אביב למציאת זרים חדשים שיצעידו את הקבוצה קדימה הולך ואוזל. הזרים שנחתו במהלך חודש ינואר אינם מרשימים והצוות המקצועי אובד עצות.

אפילו סמסון גודווין, קשר אחורי ניגרי שהגיע מאוקראינה ואיתו המו"מ החל עוד לפני הגעתו לארץ, אינו מרשים. גודווין תחילה עשה רושם חיובי על אבי נמני, אולם במהרה התגלה הכושר הגופני הלקוי של הניגרי. שחקנים במכבי תל-אביב אמרו שגודווין אינו עולה ברמתו על דולי ג'ונסון המאכזב וכי יכולתו הגופנית הנוכחית תיאלץ לגרום לנמני ובלבול לחכות לו זמן רב עד שייכנס לכושר משחק מלא.

בדרבי התל-אביבי שיערך מחר באיצטדיון רמת-גן במסגרת גביע הטוטו, צפוי להשתלב גודווין ולאחר מכן תיפול ההחלטה. המגמה במכבי תל-אביב היא להחתים את הקשר האחורי, בעיקר כי על הקבוצה להתפשר עקב ההיצע הדל.

זרים נוספים שנבחנים במכבי תל-אביב, החלוצים דה-קמפוס וריברה הבלוביאני חלשים מאוד ולא יוחתמו. דה-קמפוס, מלך שערי חוף-השנהב, כבר קיבל הודעה על שחרורו מהקבוצה וריברה רחוק מלהפגין יכולת אשר תספק את אבי נמני. המו"מ הממושך שמנהל אבי נמני עם חלוץ זר, ששמו אינו ידוע עד כה, נכשל לעת עתה ולא נראה כי ינחת בקריית-שלום.

בגזרה נוספת לגבי בעיית ההתקפה של אבי נמני ומרקו בלבול, המו"מ עם שמעון אבוחצירה תקוע. מכבי תל-אביב אינה מוכנה לשלם על החלוץ 450 אלף דולר, הסכום אותו דורש איזקוביץ'.

המגן-בלם האמריקאי שסיכם את תנאיו בקבוצה אמש, אריק הורט, הינו שחקן חופשי ויירשם כשחקן מכבי תל-אביב ברגע שיסדיר את מסמכי האזרחות. עקב היותו שחקן חופשי הוא יוכל להירשם בכל שלב של העונה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק