רם ודשי בחצי גמר זוגות מעורבים

הצמד הישראלי-צרפתי העפיל הבוקר לחצי גמר זוגות מעורבים באליפות אוסטרליה. ניצחו 5:7 1:6 את סילבוקובה ומלצר. טסונגה הודח על-ידי ורדסקו, נדאל ניצח את סימון. נשים: סרינה ווליאמס מול אלנה דמנטייבה בחצי הגמר

יום רביעי 28 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
אנדי רם ונטלי דשי העפילו הבוקר לחצי גמר הזוגות המעורבים באוסטרליה וממשיכים להציג יכולת גבוהה. הזוג הישראלי-צרפתי גבר הבוקר על הזוג, גם מחוץ למגרשי הטניס, דומיניק סילבוקובה הסלובקית ויורגן מלצר האוסטרי בתוצאה 5:7 1:6.

אנדי רם ונטלי דשי יפגשו בחצי הגמר זוג ספרדי, טומי רוברדו ואנבל מדינה. רם ודשי מקווים לזכות באוסטרליה בתואר הגראנד סלאם השני שלהם, אחרי שזכו ברולאן גארוס ב-2007.

במשחק רבע הגמר הבוקר בין טסונגה לורדסקו ניצח הספרדי ב-4 מערכות, 6:7, 6:3, 3:6 2:6. הספרדי יפגוש בשלב חצי הגמר את המנצח במשחק רבע הגמר השני שנערך הבוקר, ספרדי אחר, רפאל נדאל. בחצי הגמר הראשון יתמודדו רוג'ר פדרר ואנדי רודיק.

נדאל הביס את ז'יל סימון הצרפתי בתוצאה 0:3 - 2:6, 5:7, 5:7. נדאל החל את המשחק עם שבירה על המערכון הראשון ולסימון לא היו כל תשובות. הצרפתי צימק ל-2:4 אך המערכה הראשונה הייתה של נדאל.

את המערכה השניה החל הספרדי באותו הקצב ושוב פעם שבר כבר במשחקון הראשון. המערכה השניה, כמו השלישית, הלכה לספרדי הרבה יותר קשה כאשר בשיויון 5:5 שבר את סימון ועלה ליתרון 5:6 שהעניק לו לאחר מכן את תוצאת ה-0:2 במערכות ולבסוף ניצח גם את המערכה השלישית והעפיל לחצי הגמר.

בטורניר הנשים לא היו הפתעות הבוקר. סבטלנה קוזנצובה היתה קרובה מאוד לניצחון ולהדחת סרינה וויליאמס, אך שמטה יתרון 5:7 ו-3:5 והאחות לבית וויליאמס חגגה עליה לחצי גמר הטורניר. המשחק נערך במערכה השניה תחת גג בעקבות החום.

יריבתה של וויליאמס תיהיה אלנה דמנטייבה, לה זאת תיהיה פעם ראשונה במעמד של חצי גמר גראנד סלאם. הרוסיה לא התקשתה לנצח 2:6 2:6 את קרלה סוארז נבארו הספרדיה ועלתה למאזן השנה של 0:15.  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק