לחץ על גאידמק למכור

ארקדי גאידמק, השוהה כבר שבעה חודשים במוסקבה, אינו יכול לספק שולחנות נקיים לרוכשים שמנהלים עמו מו"מ, ומתכנסים מחר (א') לגבש החלטה

שבת 20 יוני 2009
אשר גולדברג

ארקדי גאידמק שוהה כבר מעל לשבעה חודשים במוסקבה, ואינו מוביל שום מהלך להקמת הקבוצה ולרישומה לקראת עונת 2009/10. נכון לעכשיו, בית"ר ירושלים משותקת טוטאלית ואין לגאידמק כוונה לשלוח את היו"ר, איציק קורנפיין, ב- 1 ליולי לבקרת התקציבים.

שחקני בית&ɱuot;ר ירושלים ממתינים בחוסר וודאות, ולרובם אין מושג אם הם יפתחו את העונה בתחילת חודש אוגוסט. 

שתי קבוצות הרוכשים שרצו להכנס ולקחת את המועדון, זו של גומא אגייאר וזו של אבי כץ ורונן לוי, לא זוכות לשיתוף פעולה של גאידמק, ומתעתדים להתכנס מחרĠ(ראשון) בכדי לגבש החלטה בנושא.

גאידמק מסרב להעביר מסמכים שחובות אנונימיים או התחייבויות עתידיות יהיו על שמו, כך ששום מו"מ בלי שולחן נקי במועדון או התחייבויות משפטיות נגדו, שקשורות לבית"ר ירושלים, אינן ידועות ולא יכולות להביא לרכישת הקבוצה.

נכול לעכשיו, בית"ר אמורה ללכת לכונס נכסים ולמינוי מפרק. כשהמהלך ייעשה, בית"ר אומנם תיענש בהפחתת 9 נקודות ליגה, אבל הרוכשים יוכלו להיאבק על הזכות לנהל אותה ולקחת אותה לידיהם. 

בנוסף לשניים שכבר הזכרנו, גם היוȦquot;ר לשעבר, משה דדש, מכין קבוצת ניהול עסקית משלו.

בבית"ר ירושלים אמורים לשלם מיליון דולר המופקדים בהתאחדות לכדורגל, לבעלי נאות בית וגן בע"מ, אבל זה כסך שלגאידמק אין שליטה עליו והוא יועבר אם ירצה או לא ירצה.

כרגע, גם מחלקת הנוער של ביתר ירושלים משותקת לחלוטין. חוסר הוודאות יוסר ככל הנראה בתוך השבועיים הקרובים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק