אוהדי פת יחרימו הקבוצה

כ-200 אוהדי הפועל פתח תקווה ערכו מפגש חירום לנוכח המצב העגום של הקבוצה בשנים האחרונות והגיעו למסקנה: מאיר שמיר עדיין הבעלים וצריך לעשות הכול על מנת לשכנע אותו למכור את הקבוצה

שבת 20 יוני 2009
אסף בילגורי

אוהדי הפועל פ"ת סובלים כבר שנים מניהול כושל והידרדרות עקבית במצב הקבוצה, שבעבר היתה אחת האגߕדות המפוארות במדינה, והיום הפכה להיות קבוצה שולית.

הערב (שבת), נערכה עצרת אוהדי הפועל פתח תקווה, שמאסו במצב קבוצתם והחליטו לעשות מעשה. 

כ-200 אוהדים הגיעו למפגש הראשון מסוגו ובוודאי לא האחרון, במטרה למצוא פיתרונות למצב.Ħnbsp; חלק מהאוהדים נאמו והעלו רעיונות, ביניהם לשתול נציגים מהם בהנהלת הקבוצה. מאוחר יותר עלו לנאום שחקני עבר כגון ג'רי חלדי וניסים קלדרון, היסטוריון הפועל פ"ת.

המפגש החל באווירה נינוחה משהו, כאשר נציגים של איגוד האוהדים דיברו בעיקר על הצەרך בהכנסת נציגים לתוך העמותה על מנת ליצור שקיפות, אולם הטונים השתנו כאשר עלה לנאום ניסים קלדרון, היסטוריון הפועל פ"ת.

ההיסטוריון ניסים קלדרון חשף עובדה שהכעיסה מאוד את הנוכחים כשאמר: "לפני שבועיים ישבנו עםĠעו"ד אמיר יקותיאל, שמייצג קבוצת רוכשים שרצתה לקנות את הפועל פ"ת. הרוכשים היו מוכנים לשים 2 מיליון דולר לכיסוי חובות.. הם נפגשו עם רונן אלעד, אבל הוא הודיע כי הוא עוזב, על מנת להתחמק מהעסקה".

בשלב הזה, לאחר נאומו של קלדרון,̠התלהטו היוצרות והאוהדים החליטו פה אחד להחרים את הקבוצה. האוהדים הסכימו כי שמיר עדיין הבעלים של הקבוצה, ולא יתמכו בה עד שלא ימכור אותה.

כצעדי מחאה להמשך, האוהדים מתכוונים להפגין נגד חברי העמותה אשר מחזיקים את הקבוצה, שהם, לטענת האוהדים, שӜיחיו של מאיר שמיר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק