הצגה קבוצתית מצויינת

יורוליג: דיאו פישר, שהמשיך להפציץ מתחת לסלים היה מאושר בסיום: אתגר גדול בברצלונה. D בראון: "הקהל של מכבי מדהים". גרשון: "יש עוד הרבה לשפר". ארויו: "יהיה שיתוף פעולה טוב בינינו"

יום חמישי 29 ינואר 2009
שלמה חסיד

מעודדת מהניצחון, במכבי תל אביב כבר מתכוננים לקראת המשחק הבא מול ברצלונה והמטרה להוריד את השחקנים לקרקע כדי להגיע מוכנים, למרות זאת מכבי מעודדת.

פיני גרשון מאמן מכבי תל אביב, התייחס לניצחון: "גם משחקים קלים צריך לדעת לעשות אותם. שמרנו היום טוב ברוב שלבי המשחק, עשינו את הנקודות שצריך לעשות. יש מצבים שצריך לדעת להתמודד איתם, יש עוד הרבה מקום לשיפור". 

D בראון, השחקן החדש אמר בסיום: "נחתכתי מעט במשחק הראשון. זה היה ניצחון מצויין, זו הרגשה טובה כדי לנצח. איפה שאני אשחק אני אתן הכל. הקהל של מכבי מדהים, אני לא יכול להבטיח כלום, אבל יכול להבטיח שאני אתן 150 אחוז כל משחק".

דיאו פישר, שקלע 21 נק' אמר בסיום: "זו הייתה הצגה קבוצתית מצויינת. יהיה משחק כדורסל חדש בברצלונה וזה יהיה אתגר נהדר עבורנו". על השחקן החדש: "יש לו ראיה טובה, הוא קלע מצויין".

לגבי השחקן החדש, D בראון: "הוא שיחק אצלי 18 דקות, יש לנו עוד אופצייה לעתיד. קיבלנו 65 נק' וזה נראה כאילו לא שמרנו טוב.  התפקיד שלי זה לראות את הדברים הפחות טובים כמו משחק עומד, יש עוד הרבה לתקן". 

מרכוס בראון, אמר בסיום: "אנחנו מתכננים לשחק ביחד יותר טוב. לפעמים ההתקפה הטובה ביותר היא ההגנה, ככה שיצאנו מהר להתקפות מתפרצות. אנחנו שמחים ככה, זה נהדר. יש לנו עוד במה להשתפר, היריבות לא נגמרה מול מדריד וברצלונה זה לא הזמן לשלב הבא."

קרלוס ארויו: "היו לנו עליות וירידות, אנחנו נקווה בעיקר לעלייה. המשחק הערב הראה על האופי שלנו, אופי לוחמני. אנחנו נעשה הכל כדי להצליח, זו המטרה שלנו להגיע כמה שיותר באירופה ובארץ". 

על השיתוף פעולה עם D בראון: "אני מקווה שזה ימשך, אבל מבחינתי כולנו עשינו את העבודה. הוא מוסיף אנרגיה שבאמת הייתה חסרה לנו, אנחנו עוד נהיה טובים יותר". 

יורוליג: ניצחון לפאנא וצסק"א, הפסד להלפרין ואולי'

אלופת אירופה, צסק"א מוסקבה לא התקשתה לנצח בחוץ 48:66 על אולקרפנרבחצ'ה הטורקית. 

במשחק נוסף גברה פנאתינייקוס 63:81 את פרטיזן בלגראד הסרבית. ההפתעה של הערב הגיע מבית 7, כאשר אולימפיאקוס הופתעה 76:74 מול מילאנו האיטלקית. מלאגה לא התקשתה באיטליה וגברה 75:88 מול רומא.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק