ועכשיו לסופר קלאסיקו

רפאל נאדל ניצח את בן ארצו פרננדו ורדאסקו 7-6, 4-6, 6-7, 7-6, 4-6 באחד מהמשחקים הטובים והמותחים שנראו בשנים האחרונות. עכשיו מחכה לו רוג'ר פדרר לגמר הקלאסי

יום שישי 30 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
המדורג מספר אחד בעולם רפאל נאדאל הספרדי ובן ארצו פרננדו ורדאסקו המדורג 14 בעולם, ניפקו היום את אחד ממשחקי הגראנד סלאם הגדולים בהיסטוריה. השניים נלחמו כמו "מטדורים" ספרדיים אמיתיים ולא וויתרו על אף נקודה במשחק.

שני השחקנים הפגינו כושר גופני מדהים ושמרו על רמת טניס גבוהה לאורך כל המשחק. אחרי חמש שעות ו-14 דקות (המשחק הארוך ביותר בתולדות הטורניר), נאדאל הצליח להכניע את יריבו העיקש:  7-6, 4-6, 6-7, 7-6, 4-6 והעפיל לגמר.

בגמר יפגוש נאדאל את  רוג'ר פדרר שזכה בטורניר  שלוש פעמים בעבר. המפגש בין שני הטניסאים הטובים בעולם, יהיה מספר 19 בין השניים כשנאדל ניצח 12 מתוך 18 המפגשים הקודמים, כולל ארבעה ניצחונות ללא הפסד ב-2008. המפגש האחרון בין השניים היה בגמר ווימבלדון הבלתי נשכח בשנה שעברה, משחק שאותו ניצח נאדאל והעפיל למקום הראשון בדירוג העולמי.

אחרי המשחק הגדול של היום והעובדה שפדרר נראה במשחקים האחרונים כמו אותו פדרר ישן וטוב, כבר אי אפשר לחכות למנה העיקרית ביום ראשון.


צילומים: GETTY IMAGES
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק