בהפועל פת מתעלמים מהדרבי

אוהדי הפועל פ"ת גזרו עליהם שתיקה לפני הדרבי. המצעד בחוצות העיר בוטל ורבים מהאוהדים ישארו בבית ויצפו במפגש נגד מכבי פ"ת בטלוויזיה

יום שישי 30 ינואר 2009
אשר גולדברג
אחרי ארבעה הפסדי ליגה רצופים,שחקני הפועל פ"ת מאמינים שהמשחק מחר (שבת) מול מכבי פ"ת, יחזיר אותם למסלול צבירת הנקודות. היחידים שעל פניו מעוררים את הדרבי בצד של הפועל פ"ת, הם זאב זלצר ואלי מחפוד. השניים מדרבנים, מכוונים ומשאירים את המתח בתוך חדר ההלבשה.

ההתעלמות של אוהדי הפועל פ"ת מהמשחק בולטת ומורגשת. בשיחות הרחוב והסלון, גוזרים הפועלים דום שתיקה. האוהד איתמר שאמי מספר: "בדרבי הקודם עשינו מצעד ברחובות פ"ת, הלהבנו את השחקנים באימונים, דיברנו והתפארנו. אבל במשחק השחקנים שיחקו כמו פחדנים כאילו חיכו להפסד, שאכן הגיע. הפעם לא שלחנו במכוון אפילו אוהד בודד לאימון הסיכום של זלצר ומחפוד, שהשחקנים יתבשלו במיץ של עצמם. אם הם רוצים חיבור מחד לאוהדים, שיגישו להם את הדרבי על מגש בדמות 0:1 קטן". רבים מהאוהדים אינם מתכוונים להגיע כלל לאורווה ויעדיפו לצפות במשחק בטלוויזיה.

הפועל פ"ת תחסר במשחק את עמנואל בניאני הפצוע ואת פטי נימבה שמתאושש מפציעה ממושכת. רק ביום ראשון יתברר אם החיזוק בדמותם של דן רומן ושי מימון, יצא אל הפועל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק