ונוס דילגה לשלב הבא

ונוס וויליאמס, אלופת השנתיים האחרונות, לא התקשתה מול השוויצרית סטפני ווגל וחלפהȠעל פניה בקלילות עם 3:6, 2:6 כדי להתחיל את דרכה להגנה על התואר

יום שלישי 23 יוני 2009
מערכת TELESPORT

ונוס וויליאמס, המדורגת שלישית בעולם, החלה במסע להגנה על התואר הנכסף של ווימבלדון, בו זכתה בשנתיים האחרונות ברציפות.

האמריקאית פתחה את משחקיה מול סטפאני ווגל השווצרית (97) ולא הזיעה יותר מידי בדרך לניצחון 3:6, 2:6. בסיבוב השני תשחק ווילאמס מול קטרינה בונדרנקו האוקראינית (73) שגברה על אנסטסיה סבטובה 3:6, 6:7.

המדורגת ראשונה, דינארה סאפינה, עבדה מעט יותר קשה מול לורדס דומינגז הספרדיה, אך לבסוף ניצחה בשߪי מערכות 5:7, 3:6 ותשחק בשלב הבא מול רוזנה דה לוס ריוס מפרגוואי.

המדורגת רביעית, ילנה ינקוביץ' גם בסיבוב הבא אחרי ניצחון על ג'וליה ג'ורגס הגרמניה 4:6, 6:7. ינקוביץ' תתמודד בסיבוב הבא מול איבנט בנסובה הצ'כית.

גברים: דל פוטרו מול יואיט כבר בסיבוב השני

חואן מרטין דל פוטרו, המדורג 5 בעולם ונחשב לכוח עולה בטניס העולמי, יפגוש בסיבוב השני של הטורניר את לייטון יואיט, שכבר מזמן לא בטופ העולמי אומנם אבל מצד שני כבר שכח כמה דברים שדל פוטרו אולי עוד לא למד.<ɢr/>
האוסטרלי, שכבר כיהן בעבר כמספר 1 בעולם ואף זכה פעמיים בווימבלדון גבר בקלילות על רובי גינפרי האמריקאי 1:6, 1:6, 4:6 וינסה לחלוף על פני דל פוטרו שגם לא התקשה במיוחד וניצח את ארנולד קלמנט הצרפתי 2:6, 1:6, 3:6.

המדורג שישי, אנדי רודיקĬ הזיע קצת יותר מול ג'רמי צ'ארדי הצרפתי אך גם הוא בשלב הבא אחרי 3:6, 6:7, 6:4, 3:6. רודיק יפגוש בשלב הבא את הרוסי איגור קוניצין שגבר על הבולגרי גריגור דימיטרוב אחרי שהאחרון פרש בגלל פציעה במערכה השלישית.

תמונות: גטי-אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק