שמישהו ינסה לעצור אותם

ליגת ווינר: משחק ענק של באוורס עם 31 נק', וללא סניד ומרקוביץ' הפצועים, הוליך לניצחון קשה 82:85 על עירוני אשקלון. באוורס: "שיחקנו אגרסיבי". בן שימול: "דברים מתפקששים"

שבת 31 ינואר 2009
שלמה חסיד

קצת קשה שלא לשים לב לקבוצה הלוהטת מהבירה, לא זו מהכדורגל, זו מהכדורסל: הפועל ירושלים. מחזיקת הגביע השיגה אומנם ניצחון בשיניים 82:85 על עירוני אשקלון מוכת ההפסדים. 

ללא עומר סניד וארז מרקוביץ' הפצועיים, טימי באוורס לקח אחריות וגילה המון אופי. ברבע הראשון דווקא אשקלון הוליכה בנקודה בסיומו (15:16). גם ברבע השני, ירושלים לא הצליחה לפתוח פער משמעותי, באוורס ונעימי קלעו לזכות ירושלים, אבל קלי הותיר את האורחת בתמונה - 36:38 רק 2 בלבד במחצית למארחים. 

ברבע השלישי ירושלים החלה להתחבר ולרוץ כמו שצריך, כאשר נעימי ושוב באוורס המצויין, קלעו ללא הרס בריצת 0:15 מטורפת והפער תפח לדו ספרתי (53:67) לקראת הרבע האחרון. והנה ברבע הרביעי, במקום לסגור את הסיפור, חניכיו של גודס הסתבכו ובן שימול הצליח להקטין את ההפרש, אבל חוסר הניסיון של אשקלון והחטאות מסמרות שיער סגרו את הסיפור - 82:85 לירושלים. 

לירושלים: באוורס 31, נעימי 18, ווטסון ורוט 9 כ"א. לאשקלון: בן שימול 20, טראסוקט 14, טרנר 13, איתן 12.

כוכב הניצחון, טימי באוורס, אמר בסיום: ""שיחקנו אגרסיבי מאד וזה מה שתרם לנו לניצחון. אני לא לבד עשיתי הכל, כל הקבוצה תרמה לניצחון. אין אחד שאפשר להצביע עליו ספציפי. לקראת מכבי אנחנו צריכים להתחזק יותר ולהיות מוכנים למשחק בהיכל נוקיה".

אבי בן שימול מהצד המפסיד: "אנחנו באים למלחמה כל משחק ,אנחנו עדיין לא מצליחים לעשות את זה. קשה להצביע על נקודה ספציפית, אנחנו כן משחקים טוב, אבל דברים בסוף מתפקששים."

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק