אין זעזועים בהפועל פת

בינתיים. האסיפה הלילית אתמול של הבעלים רונן אלעד והצוות המקצועי דנה במציאת פתרונות ליציאה מהמשבר, חמשת ההפסדים הרצופים. אסיפה נוספת תיערך הערב עם השחקנים. האוהדים בלחץ

יום ראשון 01 פברואר 2009
אשר גולדברג
 הפועל פתח-תקווה רושמת עוד שיא שלילי העונה, חמישה הפסדים שדרדרו את המועדון לאזור המבחנים. בשבת הזדמנות ביתית נוספת להתקדם מעט כלפי מעלה כאשר קבוצתם של זלצר ומחפוד תארח את בני-סכנין של אייל לחמן ב"אורווה".

השחקנים ממתינים למשכורת שלא שולמה, שכר שיגיע בקרוב. יצוין על קריאות של קהל הקבוצה אתמול בדרבי הפתח-תקוואי על הפרדה בין כאלו שקיבלו את שכרם לאחרים שלא קיבלו.

אתמול התקיימה אסיפת חירום במתקן האימונים בקיבוץ עינת, בה השתתפו רונן אלעד, זאב זלצר, אלי מחפוד ואפי צפריר. בשלב הנוכחי לא דובר על זעזועים או שינויים בצוות האימון. בקבוצה יעשו היום מאמץ אחרון לצרף את דן רומן ושי מיימון, אך מודעים לעובדה שהנושא אינו בעל סיכויים גבוהים.

כדי לשמר את המצב ולהכניס בשחקנים את חשיבות ההשתפרות לנוכח המשבר המקצועי, יתקיים הערב אימון בקיבוץ עינת במקום יום חופשי. המנג'ר זאב זלצר והמאמן אלי מחפוד ימשיכו לשוחח עם השחקנים במטרה להוציאם מאווירת ההפסד אתמול בדרבי למכבי פתח-תקווה, 1:2.

שחקן בקבוצה הגיב: "אכזבנו את עצמינו, את האוהדים ואת הצוות המקצועי. ברור לנו כמה ההפסד בדרבי כואב ומשפיע על האוהדים. רצינו לנצח אבל כולם ראו איך דברים מתהפכים בתוך דקה. אין ספק שהמשחק מול בני-סכנין הופך למשחק העונה, קרב על 20 נקודות. צריך להחזיר את האורווה להיות מגרש בו לא מאבדים נקודות".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק