השבר במכבי גדול מאוד

אלכס שניידר, בעליה של מכבי תל אביב, פנה במכתב לאוהדי הקבוצה ואמר: "מכבי ת"א הוא מועדון שזקוק בימים הללו לשיקום ובנייה מהיסודות. אני מצפה מכם לנהוג בסבלנות ולהעניק לנו שקט ותמיכה"

יום ראשון 01 פברואר 2009
אשר גולדברג
אלכס שניידר, בעליה של מכבי תל אביב, פנה לאוהדיה של הקבוצה במכתב נרגש בו הוא מדבר על מצב המועדון ועל תוכניותיו לעתיד. הבוס ביקש מהאוהדים סבלנות, על מנת לבצע צעדים הדרגתיים שיובילו את מכבי תל אביב להצלחות שידעה בעבר.

בין היתר כתב שניידר: "
החודשים האחרונים אינם קלים עבור כל מי שאוהב את מכבי ת"א ומייחל להצלחתה. הם אינם קלים עבורכם. הם אינם קלים עבורי. אני מזדהה עם הצער והאכזבה של האוהדים הנאמנים שמחויבים למועדון ולהצלחתו, הכואבים את המצב הקשה שאליו נקלעה הקבוצה בשנים האחרונות".

"שנה חלפה מאז שרכשתי את המועדון. בחזוני אני רואה את מכבי ת"א מובילה את הכדורגל הישראלי ומשתלבת באופן קבוע במסגרות האירופאיות, מטפחת שחקני בית שיובילו את הקבוצה שנים רבות ולא יצאו לרעות בשדות זרים. אני מחויב למטרה הזו ועושה לילות כימים כדי להגיע אליה וכדי להסב אושר ועונג לאוהדים". 

"במהלך השנה האחרונה למדתי את המועדון ואת הנעשה בו. גיליתי קבוצה עם היסטוריה מפוארת, שחקני עבר מפוארים וקהל עצום שמחויב, כואב ואוהב. גיליתי גם למרבה הצער שהשבר במכבי ת"א שרכשתי גדול מאוד. זהו שבר גדול ועמוק מדי מכדי לתקן אותו בעונה אחת או שתיים באמצעות תקציבי ענק שיהיו חסרי משמעות". 

"מכבי ת"א הוא מועדון שזקוק בימים הללו לשיקום ובנייה מהיסודות. זוהי משימה שתחייב אותנו להכיר במציאות, לקבל הכרעות קשות, לשנות קו חשיבה ולתקן דברים מהבסיס. לכן הנחיתי את הנהלת מכבי ת"א להתחיל את תהליך השיקום הזה באופן מיידי".

"אני מצפה מכם לנהוג בסבלנות ולהעניק לנו שקט ותמיכה כדי שנוכל לבצע את הצעדים הנכונים שיחזירו את מכבי ת"א למעמדה כמועדון המוביל בישראל. אוהדי מכבי תל אביב ידועים במסירותם ותמיכתם בקבוצה גם בשעותיה הקשות - אני מעריך את זה ובטוח שתמשיכו לתת כתף גם בהמשך".

"אנו עומדים בפני יציאה לדרך ארוכה, רבת אתגרים. דרך שאותה נעבור ביחד ולאורך זמן. דרך שהיעד שלה אחד הוא: שיקומה של מכבי ת"א והחזרתה למקום שבו היא צריכה להיות - המקום הגבוה ביותר שאליו ניתן להגיע בכדורגל הישראלי". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק