הסופרבול של פיטסבורג

קאמבק ענק בספורבול ה-43: אריזונה כבר הובילה באופן דרמטי 20:23, אך קאמבק ענק של הסטילרס הכריע את התמודדות לטובת פיטסבורג, סנאנטוניו הולמס הדהים עם "טאצ'דוואן" 35 שניות לסיום

יום שני 02 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

פיטסבורג סטילרס היא הזוכה הגדולה של הסופרבול ה-43 שנערך באריזונה, סאנטוניו הולמס הוא הגיבור של הסופבול, תפיסה מדהימה של האחרון שנותרים 35 שניות לסיום המשחק העניקו לקבוצתו את הניצחון הענק 27:23 ואת האליפות ה-6 בתולדותיה.

אריזונה הייתה כל כך קרובה לגעת בתואר ולעשות היסטוריה שלא נראתה בתולדות המשחק , לאחר שלארי פיטזגרלד עבר 64 יארד  והעניק לאריזונה יתרון 20:23, שנותרים 2:30 דקות לסיום המותחן. ברגע זה הסנסציה הייתה באוויר לאחר שהאחרונים חזרו מפיגור של 20:7

 הקרדינלס המשיכו לחלום על סנסציה שנייה ברציפות, אבל אז הגיע דרייב מדהים של הצמד בן רות'לסברגר את סנטוניו הולמס (עם תפיסה שתיכנס לפנתיאון של המשחק), שהעניק לסטילרס טאצ'דאון דרמטי 35 שניות לסיום, שהבטיח לפיטסבורג זכייה בסופרבול בפעם ה-6 בתולדותיה.

 המאמן המנצח, מייק טומלין סיכם את המשחק המטורף: "האמנתי כל הדרך, ידענו שאם הם הולכים להבקיע, אז עדיף שזה יקרה מהר כדי שיישאר לנו זמן. השחקנים שלי הוכיחו שפוטבול זה משחק של 60 דקות והם לא ויתרו לרגע". 

ה-MVP הולמס הוסיף: "אמרתי לבן שאני רוצה לעשות את המהלכים הגדולים ואני שמח שזה מה שקרה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק