קורנפיין יקצץ ב-50%

קיצוצים נרחבים בבית"ר ירושלים, כדי לאפשר הגעתו של גאידמק. מסתמן: ברק יצחקי ואריק בנאדו יסרבו, שמעון גרשון, עידן טל ואבירם ברוכיאן בעד המהלך של גאידמק

יום חמישי 25 יוני 2009
אשר גולדברג

ההכרזה של ארקדי גאידמק על קיצוץ בשכר השחקנים כתנאי להישארותו מחייבת גם ביצוע בפועל, וביום ראשון יוביל איציק קורנפיין את החרב המתהפכת על קיצוץ הבכירים. הדרישה היא ברורה וחד משמעית: 50% ומעלה קיצוץ. אבל זה לא הולך להיות קל. 

מספר שחקנים שיסכימו ללכת לקראת המועדון. בין המקצצים יהיו עידן טל, שמעון גרשון ואבירם ברוכיאן, כשמנגד יהיו שחקנים שלא יסכימו לקצץ בסכומים האלו, ובראשם עומד ברק יצחקי. גם אריק בנאדו, לו חוזה לעונה נוספת, לא יסכים לרדת מ-180 אלף הדולרים לפחות מ-100. 

לא ברור כיצד יפעלו יצחק שום עם חוזה של 400 אלף דולרים, כריסטיאן אלברז- 350 אלף דולרים, דריו פרננדס- 550 אלף דולרים וטוטו תמוז- 350 אלף דולרים לעונה.

השיחות יחלו ביום ראשון, וקשיים̠רבים צפויים בדרך לפני שבית"ר תוכל לחזור לפעילות. גם נושא מינוי המאמן והסכמים חדשים עם גורמים שונים עדיין מפריעים לחזרה הרגילה. 

ברור שסכום של 3 מיליון דולרים שהבטיח גאידמק לא יספיק, והציפיות הן לכספים נוספים בסך של 3 מיליון דולרים שәיכנסו מגורמים אחרים, ביניהם גומא אגאייר, שהבטיח לעשות כך.

תגובות

טלספורט בפייסבוק